Kontaktujte mě

 

 
Michal Martoch
konzultant pro práci
a vzdělávání na dálku


Tel: 604 372 052
michal@pracenadalku.cz


"Pracuji na dálku jako manažer nebo člen různých virtuálních týmů již od roku 2005. Díky mým bohatým zkušenostem a maximálnímu využívání vzdálené práce dokážu dodávat s týmem distribuovaných spolupracovníků lepší výsledky než s lidmi svázanými s konkrétním místem a kanceláří. Rád pomohu s mými kolegy nastartovat práci na dálku komukoliv, kdo chce zvyšovat produktivitu svého týmu a šetřit náklady i čas." 

Reference zákazníků

"Kontaktoval jsem PráceNaDálku.cz ohledně vývoje software pro platby a celkovou správu svých klientů a chodu celé firmy. Nejvíce mě potěšil profesionální přístup a okamžité reakce pana Martocha a jeho programátora, který na tomto projektu pracoval, Marka Dedeciuse. S Markem jsme byli v kontaktu opravdu často. Jeho kladný přístup k jakýmkoliv mým požadavkům a znalosti v této oblasti vývoje software jsou opravdu vynikající. Podle mých zkušeností PráceNaDálku.cz fungují pod heslem "nic není problém, poradíme si". Děkuji za profesionální spolupráci."

Adam Wojnar
majitel HuráDoAnglie.cz a HuráDoSvěta.cz
--------------

"8-dílné školení formou webinářů na obsluhu Google Apps a základy e-learningu se ukázalo jako velmi praktické - nechybí přímá komunikace s přednášejícím a možnost záznamu školení dále zvyšuje časovou flexibilitu a užitečnost při výuce. Rovněž oceňuji vysokou fundovanost přednášejících (David Skála a Michal Martoch) a orientaci v nejnovějších trendech v e-learningu. V rámci projektů, které koordinují práci a vzdělávání několika týmů z různých částí ČR je tento způsob výuky neocenitelný."

MUDr. Daniel Rajdl, PhD.
Univerzita Karlova - Lékařská fakulta v Plzni
--------------

"Zavedení služby Google Apps proběhlo velice rychle a profesionálně. Školení nám pomohlo začít službu využívat ihned a efektivním způsobem. Dříve jsme využívali Microsoft server 2003. Jednalo se však o složité nastavování, stále něco nefungovalo a v neposlední řadě cena provozu i správy serveru byla opravdu vysoká. Pro firmu naší velikosti jsou možnosti Google Apps dostačující a využíváme je k naší plné spokojenosti."

Jakub Vaněk
jednatel společnosti Vaněk-služby
--------------

"Webinář Jak začít pořádat webináře předčil moje očekávání. Pře webinářem jsem byl skeptický k využití této technologie. Webinář mi ukázal nové možnosti pro lektorskou i manažerskou práci a zároveň mě na motivoval ke změně přístupu.“

Ing. Tomáš Gřešek
senior konzultant Eduway

Služby pro firmy

Úspěšně pracujeme na dálku přes 10 let a víme přesně, jak postupovat, aby to fungovalo. Ve spolupráci s partnerskými firmami vám pomůžeme začít efektivně pracovat a komunikovat na dálku.
Naprogramování webového portálu, mobilní služby nebo rozsáhlého vnitrofiremního informačního systému na míru dostupného kdekoliv. 

V čem vám to pomůže:
Pro práci na dálku potřebujete mít firemní data dostupná jednoduše a bezpečně odkudkoliv.

Analýza současných procesů a nákladů organizace. Identifikace a odstraňování námitek a překážek. Školení současných nebo nábor nových zaměstnanců. Poradenství a návrh řešení pro úspěšnou práci na dálku. 

V čem vám to pomůže:
Ujasníte si přínosy, strategii, cestu i cíl, k němuž chcete dospět. Zvýšená efektivita práce celé organizace vytvoří významnou konkurenční výhodu.

Identifikace talentu a silných stránek zaměstnanců s využitím metodiky Strengthsfinder 2.0, konzultace a školení pro jejich maximální rozvoj.

V čem vám to pomůže:
Nejlepší výsledky a nejvyšší produktivitu dosáhnete jen tehdy, když se naučíte naplno využívat potenciálu svých zaměstnanců. Je to výborný základ pro důvěru při práci na dálku.

Vytvoření elearning kurzů, video školení nebo realizace webinářů podle požadavků. Zavedení vhodného technického řešení. Školení pro lektory webinářů a elearning tutory. 

V čem vám to pomůže:
Odstraníte náklady na cestovné a pronájem školicích místností. Oslovíte větší počet účastníků. Proškolíte všechny zaměstnance najednou nezávisle na místě.

Desítky témat na zvyšování dovedností pro práci na dálku jako řízení pracovníků na dálku, talent management, obsluhu online kanceláře, sociální sítě, pořádání webinářů, práci se smart phone a další.

V čem vám to pomůže:
Každý začátek je těžký. Kvalitní vzdělání vám umožní rychle překonat počáteční obtíže a stát se co nejdříve produktivními.

Implementace Google Apps nebo Microsoft Offce 365, převod dat ze současného serveru do cloudu, konzultace, školení a technická podpora pro uživatele.

V čem vám to pomůže:
U každodenně používaných nástrojů jako je email nebo firemní disk je zásadní plynulý přechod, který neohrozí chod organizace. Profesionální přechod zajistí pouze profesionálové.

Vzdálená správa aplikací počítačů, instalace nebo oprava softwaru. Školení a konzultace pro využívání softwaru jako Microsoft Office, Google Apps, Antiviry, Windows a další. 

V čem vám to pomůže:
Získáte technickou podporu kdekoliv se nacházíte podle potřeby. Vyřešíte technické problémy nebo neznalost zaměstnanců okamžitě na dálku.

Kontaktujte nás a pokud máme tip na vhodného dodavatele, systém nebo službu, které by váš problém vyřešily, poradíme vám.


© 2016 PRÁCE NA DÁLKU.CZ

Spolupracujeme: