Aktuální nabídky práce

OBCHODNÍ ZÁSTUPCE: REKLAMA NA FACEBOOKU

Charakteristika pracovní činnosti: - jednání s firemními klienty a korporacemi - vytváření obchodních vztahů - konzultace a návrhy internetových kampaní -prodej produktů společnosti FACEFANS Očekáváme: - SŠ vzdělání - prodejní a komunikativní dovednosti - chuť se dále rozvíjet a vzdělávat - dynamickou a proaktivní osobnost
Společnost: FACEFANS

Vedoucí obchodní skupiny v BRNĚ

Nabízíme: Nadstandardní finanční ohodnocení Komplexní zaškolení a odborné vedení Osobnostní a kariérní růst (vedení obchodního týmu) Práce v mladém a energickém kolektivu Firemní benefity po zapracováni (firemní automobil, mobil..)
Společnost: A1 Business, s.r.o.

Obchodní reprezentant V BRNĚ

Nabízíme: Vysoké motivační ohodnocení Zaškolení a pravidelný vzdělávací program ZDARMA Po zapracování možnost firemního automobilu (i k osobnímu užívání) Vysoce konkurenceschopný a žádaný produkt Praxi ve vysoce perspektivním odvětví obchodu Možnost rychlého kariérního růstu
Společnost: A1 Business, s.r.o.

Kreativec - odměna 16 000 za nápad

Bestidea.cz - odměna 16 000 Kč za nejlepší nápady Vytvoř návrh kampaně na www.bestidea.cz (předchozí zkušenosti s marketingem nejsou podmínkou, určeno i pro laiky). Stačí vzít tužku, papír zapojit kreativitu. 3 nejlepší návrhy si rozdělí celkem 16 000 Kč. Své nápady zasílej na idea@bestidea.cz Za tým Bestidea.cz Petr T. petr@bestidea.cz
Společnost: Bestidea.cz

Distributor, manager, nákupy se slevou,domácí práce

staňte se obchodním partnerem Essens a využijte jedinečnou příležitost, která se Vám nabízí. Obchodní síť máme již v několika zemích EU a stále se rozrůstáme.Pracovat lze z domova
Společnost: Essens-Karel

Obchodní zástupce FMCG - všechny regiony ČR

Společnost Orvald a.s., provozovatel internetového obchodu Aspireshop.cz, hledá obchodní zástupce pro jednotlivé regiony ČR
Společnost: Orvald a.s.

Administrativa

Poradentská a propagační činnost v oblasti financí
Společnost: Vonip

OBCHODNÍ MANAŽER/-KA

Náplň práce: -reporting, monitoring konkurence, - komunikace s distribuční sítí a koncovými zákazníky - koordinace průběhu zakázky. Nabízíme: - samostatnou práci - přizpůsobivou pracovní dobu, - motivační platové ohodnocení
Společnost: FINANCIAL MEDIA GROUP s.r.o.

Obchodní zástupce pro oblast Plzeňsko

Hledáme schopného obchodního zástupce pro Plzeň a okolí, který je sebevědomý a charismatický, má příjemné vystupování, je komunikativní a chce si vybudovat kariéru. Vhodné i pro studenty!
Společnost: All together, s.r.o.

Propagace

Chcete podnikat ale nevíte v jakém oboru? Máte zájem o bylinky? Podnikání bez rizika. Vysoce kvalitní výrobky. Školení zdarma. Velmi dobré finanční ohodnocení. Volná pracovní doba. Jsme česká společnost která je již 12 let na trhu. Zabývá se výrobou a distribucí produktů. Produkty čistě na přírodní bázi.
Společnost: Lenka Knotková

Obchodní zástupce

Nabídka pozice obchodního zástupce
Společnost: Firma Firmě

Řidič sk.B - mezinárodně

Nabízíme slušně placené pracovní místo na pozici řidiče dodávky na zahraniční cesty po EU. Požadavky: řidičský průkaz sk. B, najeto alespoň 100.000 km, zkušenosti z oboru - praxe na dodávkových vozech. Nutno poslat strukturovaný životopis na rexpres@rexpres.cz!
Společnost: R-eXpres Logistic

instruktory/ky

HLEDÁME ISTRUKTORY(KY) Hledame fajn lidi pro práci v lyžařské škole. V rodinném středisku Karlov Malá Morávka - v Jesenikách.
Společnost: SKI Karlov, s.r.o.

Obchodní zástupce

DUKÁTKY.CZ hledá schopné obchodní zástupce na vlastní ŽL se zajímavým bonusovým ohodnocením
Společnost: Jiří Hříbal

Asistentka prodeje

Hledáme nového kolegu nebo kolegini na pozici asisistent/ka prodeje v Hradci Králové
Společnost: Scanfore s.r.o -IT divize eGen

Kreativec

Odměna 10 000 Kč. Vytvořte návrh stránek www.bestidea.cz (nechceme programování či zkušenosti s deginem apod.). Stačí vzít tužku a papír a zapojit kreativitu. Nejlepší práce získá 10 000 Kč.
Společnost: Bestidea.cz

OBCHODNÍ PORADCE

Obchodní pozice zaměřená na akvizici a správu klientů - menších a středně velkých firem napříč jednotlivými segmenty trhu
Společnost: AAR

Všeobecný/á účetní

Firma ZIEGLER ZZ .s.r.o. přijme nového pracovníka na pozici všeobecný/á účetní.
Společnost: ZIEGLER ZZ s.r.o.

Manager obchodního teamu

Nabízíme spolupráci pro managery obchodních teamů do jednotlivých krajů v ČR. Jsme firma provozující internetové portály, s nabídkou velmi zajímavého a trvalého mediálního prostoru pro firemní klienty za velmi dobrou investiční cenu.
Společnost: RETEL.cz

Zedník

Přijmeme zedníky
Společnost: FRAGE s.r.o.
Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 Další
1/7

Proč byste měli pracovat na dálku?

Seznamte se s Petrou.

Petra vede oddělení zodpovědné za nábor nových pracovníků, zvyšování produktivity práce, motivaci současných zaměstnanců a vyhledávání úsporných opatření. Před 2 lety iniciovala zavedení práce na dálku včetně práce z domova pro všechny pracovníky, kde to povaha práce umožňuje a to v rámci všech 4 firemních poboček.
1/7
2/7

Ušetříte na pronájmu a energiích

Po 6ti měsíčním testování na 20 vybraných lidech, následném zaškolení pracovníků a plném nasazení nyní více než 80% pracovníků vykonává svou práci nezávisle na místě. Kanceláře využívají podle potřeby nejčastěji pro schůzky s některými klienty nebo pravidelné měsíční porady. Běžně vykonávají svou práci přímo u zákazníků, z domova, z coworking centra nebo odkudkoliv.
2/7
3/7

Snížíte náklady na cestování

V rámci zrealizovaného školení Jak pracovat na dálku, se pracovníci naučili využívat softwarové videokonference, online kancelář a pochopili základní rozdíly mezi komunikací na dálku a komunikací v kanceláři. V návaznosti na to poklesly za minulý rok celkové roční výdaje na cestování o 28%. S rychle rostoucími cenami energií Petra očekává v následujících letech ještě větší úspory. Současně se také zvýšila produktivita práce o 7% a to díky eliminaci času, který běžně pracovníci strávili na cestě mezi pobočkami nebo k zákazníkům.
3/7
4/7

Zaměstnanci vás budou milovat

S několika desítkami zaměstnanců, převážně rodiči s malými dětmi, se personální oddělení domluvilo na zkráceném pracovním úvazku. Kupodivu tento výpadek ani nemuseli nahradit náborem nových lidí. Při práci v kanceláři v minulosti se část pracovníků pouze tvářila, že pracuje, ale přitom si řešili své osobní věci. Konečně také mohli zaměstnat i 11 tělesně postižených a splnit tak zákonné normy. Už to bezúspěšně řešili několik let. Konstrukce budovy jim totiž neumožňovala provést nezbytné stavební úpravy.
4/7
5/7

Omezíte fluktuaci a nemocnost

Fluktuace se snížila téměř o polovinu. Podobné pracovní podmínky jim totiž nabízí jen málokdo. Podobně se snížila i nemocnost. Lidé jednoduše pracují z domova i když se necítí úplně v pořádku. Bez možnosti práce z domova by doma stonali a práce by jim “stála” v kanceláři až do úplného uzdravení. Navíc je nyní řada pracovníků více flexibilních a nedělá jim takový problém být k dispozici online i pozdě večer nebo o víkendu - samozřejmě jen v případě urgentní potřeby. Konečně také začali spolupracovat s několika experty, které nebylo možné i přes velký zájem firmy v minulosti přijmout, protože se nechtěli za prací trvale přestěhovat.
5/7
6/7

Důvěřujte, a pokud nevěříte, tak prověřujte!

Za hlavní překážku práce na dálku Petra považuje nedůvěru managementu v zaměstnance. Pravda je ovšem taková, že motivovaný člověk bude rád pracovat bez dozoru odkudkoliv a nemotivovaný si vždy najde cestu, jak se z práce “vykroutit”. Pro prolomení této psychologické bariéry na straně vedoucích pracovníků bylo zrealizováno několik seminářů na téma Metody řízení při práci na dálku. Dále nasadili vhodný online software pro projektové řízení a výkaznictví práce.
6/7
7/7

Vytvořte si podmínky pro další růst!
Vytvořte si významnou konkurenční výhodu!

Petře se s pomocí jejího týmu povedlo během 2 let významně snížit náklady a přinést firmě strategickou konkurenční výhodu, která ji pomůže dlouhodobě udržet či dokonce posílit současnou pozici na trhu.
7/7

© 2016 PRÁCE NA DÁLKU.CZ

Spolupracujeme: