Aktuální nabídky práce

Oblastní manager koordinace

Hledáme do našeho týmu schopného managera (i pro ženy) pro koordinaci zakázek a zajišťování plynulého chodu této sekce. Osobní pohovor nutný. Nabízíme zázemí stabilní zahraniční společnosti, kariérní růst, benefity.
Společnost: Michal Novák

Koordinátor-ka dopravy

Hledáme kvalitní a schopné zaměstnance, kteří mají chuť se neustále zdokonalovat a pracovat pro stabilní mezinárodní společnost v dopravně koordinačním systému. Osobní pohovor podmínkou.Kariérní růst samozřejmostí. Vhodné pro uchazeče z okolí Liberce, Mladé Boleslavi, České Lípy a okolí.
Společnost: Michal Novák

Social media manager

Jsi kreativní a na sociálních sítích jsi jako doma, baví tě statusy, liky a hashtagy? Ideál! Pro správu profilů na soc.sítích hledáme social media managera. Veškeré info nalezneš zde - http://www.mercawebmarketing.cz/kariera/
Společnost: Merca Development, s.r.o.

Obchodní zástupce

Novinka: Nízkoenergetické stavby tzv. rostoucí domy na klíč od 895.000,- vč. DPH!
Společnost: Marek Cieslar - RD-Marel

RealitníAsistent - Realitní Makléř

Realitní makléř je samostatný, pracovitý a odpovědný člověk, který si uvědomuje, že jeho úkolem je pomoci lidem prodat nebo najít byt a to tak, aby zabezpečil maximální spokojenost, pohodu a bezpečnost klienta.
Společnost: RealitniAsistent.cz

Realitní makléři - garance nejvyšší provize

Hledáme pracovité, reprezentativní osoby na pozici realitního makléře. Všechny poplatky jdou na kancelář, naopak v případě, že si vzájemně vyhovíme, nabídneme vám provizi, kterou vám jiní nenabídnou.
Společnost: RealitniAsistent.cz

Servisní technik

Naše společnost hledá servisního technika na montáže, opravy a údržbu technologického vybavení v gastroprovozech.
Společnost: Gastroservis Drak s.r.o.

Obchodní zástupce

Aktivní oslovování zákazníků s nabídkou produktů a služeb společnosti a jejich následný prodej.
Společnost: SKY Design studio s.r.o.

Finanční poradce

Nebojíte se práce s lidmi? Naše společnost hledá spolehlivé pracovníky pro péči o stávající klienty pro Olomouc a okolí. Část práce možné vykonávat z domova.
Společnost: Eva Hartmannová

Externí obchodní zástupce

Hledáme externí obchodní zástupce pro katalog stavebních firem NABÍDKA-STAVEBNIN.cz
Společnost: Vladislav Jakubů

Senior Dutch Customer Service needed to start asap

As a Dutch customer support agent you will be dealing with general customer and product support and training. Which will mainly be through the mediums of phone and email, your main role will be dealing with Dutch customer service issues but minor technical support is an aspect that the jobs entails.
Společnost: Careertrotter

Swedish IT support representative needed in Czech Republic

Are you fluent in Swedish and you want to have an IT job in Czech Republic? Do not hesitate and apply today for this Swedish language job!
Společnost: Careertrotter

German job as Customer Service Advisor needed

As a German Customer Service Advisor in Brno, Czech Republic you will provide an excellent technical and customer support on telecommunication devices, solve problems and update databases with customers' records. You will receive a salary of up to 28,000 CZK per month, ongoing trainings, lunch vouchers, flights paid plus 2 weeks accommodation...
Společnost: Careertrotter

German IT support with E-Commerce giant!

German IT support representative for the German job in Brno ideally has an IT degree and first IT experience in JAVA, Basic SQL or Unix/SSH which is not a must. You will receive a highly competitive salary of 40,000 CZK per month, ongoing trainings plus 2 weeks accommodation!
Společnost: Careertrotter

Senior German Customer Service

As a German customer support agent you will be dealing with general customer and product support and training. Which will mainly be through the mediums of phone and email, your main role will be dealing with German customer service issues but minor technical support is an aspect that the jobs entails. A monthly salary of CZK30000 and a contract.
Společnost: Careertrotter

Samostatný prodejce

Co je pro Vás v životě nejdúležitější? Zdraví a peníze? Se zdravím jsme Vám a Vašim blízkým schopni pomoci zcela určitě, s pěnězi také, ale musíte chtít!
Společnost: František Mojžíš

Administrativní pracovník/pracovnice internetového obchodu

Hledáme schopného člověka na práci od PC.
Společnost: Coqui World s.r.o.

WEB programátor

Hledáme šikovného, kreativního, samostatného programátora (popř. i grafika) který nám pomůže realizovat nový projekt. Práce na dálku ideal ( Brno ještě lépe)
Společnost: Tomáš Michal

Program Executive

Po zaškolení, Program Executive bude provádět celou řadu aktivit v marketingovém výzkumu, začínaje vytvářením designu výzkumu, řízením celého projektu a předáním hotového výstupu klientovi. Na této pozici budete spolupracovat s kolegy ze 14 evropských zemí.
Společnost: Millward Brown s.r.o.

OBCHODNÍ ZÁSTUPCE: REKLAMA NA FACEBOOKU

Charakteristika pracovní činnosti: - jednání s firemními klienty a korporacemi - vytváření obchodních vztahů - konzultace a návrhy internetových kampaní -prodej produktů společnosti FACEFANS Očekáváme: - SŠ vzdělání - prodejní a komunikativní dovednosti - chuť se dále rozvíjet a vzdělávat - dynamickou a proaktivní osobnost
Společnost: FACEFANS
Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 Další
1/7

Proč byste měli pracovat na dálku?

Seznamte se s Petrou.

Petra vede oddělení zodpovědné za nábor nových pracovníků, zvyšování produktivity práce, motivaci současných zaměstnanců a vyhledávání úsporných opatření. Před 2 lety iniciovala zavedení práce na dálku včetně práce z domova pro všechny pracovníky, kde to povaha práce umožňuje a to v rámci všech 4 firemních poboček.
1/7
2/7

Ušetříte na pronájmu a energiích

Po 6ti měsíčním testování na 20 vybraných lidech, následném zaškolení pracovníků a plném nasazení nyní více než 80% pracovníků vykonává svou práci nezávisle na místě. Kanceláře využívají podle potřeby nejčastěji pro schůzky s některými klienty nebo pravidelné měsíční porady. Běžně vykonávají svou práci přímo u zákazníků, z domova, z coworking centra nebo odkudkoliv.
2/7
3/7

Snížíte náklady na cestování

V rámci zrealizovaného školení Jak pracovat na dálku, se pracovníci naučili využívat softwarové videokonference, online kancelář a pochopili základní rozdíly mezi komunikací na dálku a komunikací v kanceláři. V návaznosti na to poklesly za minulý rok celkové roční výdaje na cestování o 28%. S rychle rostoucími cenami energií Petra očekává v následujících letech ještě větší úspory. Současně se také zvýšila produktivita práce o 7% a to díky eliminaci času, který běžně pracovníci strávili na cestě mezi pobočkami nebo k zákazníkům.
3/7
4/7

Zaměstnanci vás budou milovat

S několika desítkami zaměstnanců, převážně rodiči s malými dětmi, se personální oddělení domluvilo na zkráceném pracovním úvazku. Kupodivu tento výpadek ani nemuseli nahradit náborem nových lidí. Při práci v kanceláři v minulosti se část pracovníků pouze tvářila, že pracuje, ale přitom si řešili své osobní věci. Konečně také mohli zaměstnat i 11 tělesně postižených a splnit tak zákonné normy. Už to bezúspěšně řešili několik let. Konstrukce budovy jim totiž neumožňovala provést nezbytné stavební úpravy.
4/7
5/7

Omezíte fluktuaci a nemocnost

Fluktuace se snížila téměř o polovinu. Podobné pracovní podmínky jim totiž nabízí jen málokdo. Podobně se snížila i nemocnost. Lidé jednoduše pracují z domova i když se necítí úplně v pořádku. Bez možnosti práce z domova by doma stonali a práce by jim “stála” v kanceláři až do úplného uzdravení. Navíc je nyní řada pracovníků více flexibilních a nedělá jim takový problém být k dispozici online i pozdě večer nebo o víkendu - samozřejmě jen v případě urgentní potřeby. Konečně také začali spolupracovat s několika experty, které nebylo možné i přes velký zájem firmy v minulosti přijmout, protože se nechtěli za prací trvale přestěhovat.
5/7
6/7

Důvěřujte, a pokud nevěříte, tak prověřujte!

Za hlavní překážku práce na dálku Petra považuje nedůvěru managementu v zaměstnance. Pravda je ovšem taková, že motivovaný člověk bude rád pracovat bez dozoru odkudkoliv a nemotivovaný si vždy najde cestu, jak se z práce “vykroutit”. Pro prolomení této psychologické bariéry na straně vedoucích pracovníků bylo zrealizováno několik seminářů na téma Metody řízení při práci na dálku. Dále nasadili vhodný online software pro projektové řízení a výkaznictví práce.
6/7
7/7

Vytvořte si podmínky pro další růst!
Vytvořte si významnou konkurenční výhodu!

Petře se s pomocí jejího týmu povedlo během 2 let významně snížit náklady a přinést firmě strategickou konkurenční výhodu, která ji pomůže dlouhodobě udržet či dokonce posílit současnou pozici na trhu.
7/7

© 2016 PRÁCE NA DÁLKU.CZ

Spolupracujeme: