Aktuální nabídky práce

obchodní zástupce

práce z domu, atraktivní odměňování, pracovní dobu si řídíte sami, pardubický kraj
Společnost: Monika Čerebová

úvěrový specialista

adaptační příspěvek, možnost práce z domu, pravidelný přísun potencionálních kontaktů, zázemí firemní kanceláře, pravidelný rozvoj
Společnost: Monika Čerebová

úvěrový specialista

Hledáš novou výzvu a motivaci? Uvažuješ o změně? Hledáme pro své projekty aktivní kolegy. Zajímáš se o svět financí ,baví Tě poznávat nové věci a nové lidi? Dáme Ti příležitost stát se odborníkem.
Společnost: Jaroslava Hamerková

Úvěrový poradce

Pro zavedenou Pobočku Praha 5.Hledáme zaměstnance na sepisování půjček online.
Společnost: Petr Sedláček

Úvěrový poradce

Pro zavedenou Pobočku Praha 5.Hledáme zaměstnance na sepisování půjček online.
Společnost: Petr Sedláček

Úvěrový poradce

Pro zavedenou Pobočku Praha 5.Hledáme zaměstnance na sepisování půjček online.
Společnost: Petr Sedláček

Úvěrový poradce

Hledáme nového kolegu do našeho týmu.
Společnost: AAA KAPITAL s.r.o

Obchodní zástupce

Nabízíme : Zajímavé ohodnocení / 30.000 – 50.000 Kč + 13 plat Skvělou příležitost pro růst , máme propracovaný kariérový systém Možnost firemního automobilu PC Práce v příjemné
Společnost: Bolero Group s.r.o.

Obchodní zástupce

Zajímavý výdělek 40.000 - 60.000 Kč. Spoustu benefitů včetně 13. platu. Možnost dalšího kariérního růstu. Zázemí a podpora včetně bezplatného rozvoje zdarma.
Společnost: Půjčka Bohemia

Koordinátor backoffice (kanceláře)

Do našeho týmu superhrdinů hledáme leadera rostoucího týmů obchodníků s aktivním zájmem o vedoucí pozici, komunikaci, marketing a obchod.
Společnost: M-SOR s.r.o.

Řidič a obchodní zástupce

Hledáme schopné řidiče a obchodní zástupce ve Vašem okolí pro rozvoz a prodej nábytku !!
Společnost: BRADOP nábytek s.r.o.

Specialista online marketingu

Do našeho týmu superhrdinů hledáme nadšence do online marketingu (junior pozice), který chce nastartovat kariéru v oboru, který neustále roste. Budeš z velké části pánem svého času a zároveň v neustálém kontaktu se zbytkem týmu – pokud jsi junior, pomůžeme ti růst. Kreativitě se meze nekladou a pokud budeš dobrý, my to oceníme.
Společnost: M-SOR s.r.o.

Obchodník po telefonu

Do našeho týmu superhrdinů hledáme silnou posilu s aktivním zájmem o komunikaci, marketing a obchod pro pozici Obchodníka po telefonu.
Společnost: M-SOR s.r.o.

Exciting new job opening! TRANSLATOR - CZECH REPUBLIC & SLOVAKIA TEAM

If you are passionate about customer experience and retail, Bilingual/Trilingual with fluency in English, this is your opportunity to work with a leading Customer Experience company and help your favorite brands make changes firsthand.
Společnost: INTERNATIONAL SERVICE CHECK

Work from HOME! – Lufthansa InTouch Air Travel Consultant

Do you want to work from home and use German and English language? GREAT, you are just the one we are looking for! Your task will be to assist Lufthansa’s customers over the phone in regards the flight reservations, cancellations or online check in. We can offer you all the standard employee benefits and highly discounted flight tickets!
Společnost: Lufthansa InTouch Brno

zpracovatel úvěrových žádostí

Hledáme pracovníka na zpracování úvěrových žádostí na HPP, absolventa SŠ či studenta VŠ, kteří hledají nezávislost, finanční zajištění s dalšími benefity a chtějí se zdokonalovat. Požadujeme pozitivní a aktivní přístup, ŘP skup. B, práce na PC, flexibilitu. Nabízíme velmi zajímavé finanční ohodnocení, díky kterému si budete moci splnit své sny.
Společnost: Marcela Tobišková

Manažer náboru superhrdinů (HR)

SORUDO – školíme originální systém sebeobrany a první pomoci unikátním způsobem a vytváříme tak ve společnosti moderní hrdiny, kteří se v kritických situacích dokáží postarat o své blízké a všechny slabší, kteří jsou na ně v danou chvíli odkázaní. Právě teď hledáme do týmu nového kolegu, Manažera náboru, který nám pomůže s rozšířením našeho týmu.
Společnost: M-SOR s.r.o.

úvěrový specialista

úvěrový specialista
Společnost: Jan Moravec

Programátor

Nabízíme: Zajímavou práci v perspektivní oblasti Spolupráci na mezinárodních projektech Možnost dalšího vzdělávaní Příjemný kolektiv Zaměstnanecké výhody (pružná pracovní doba, týden dovolené navíc  a jiné) Možnost dalšího personálního růstu. Plat: 35000-40000
Společnost: Žirafa.cz s.r.o.

Obchodník, který zachraňuje životy

:-)
Společnost: M-SOR s.r.o.
Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 Další
1/7

Proč byste měli pracovat na dálku?

Seznamte se s Petrou.

Petra vede oddělení zodpovědné za nábor nových pracovníků, zvyšování produktivity práce, motivaci současných zaměstnanců a vyhledávání úsporných opatření. Před 2 lety iniciovala zavedení práce na dálku včetně práce z domova pro všechny pracovníky, kde to povaha práce umožňuje a to v rámci všech 4 firemních poboček.
1/7
2/7

Ušetříte na pronájmu a energiích

Po 6ti měsíčním testování na 20 vybraných lidech, následném zaškolení pracovníků a plném nasazení nyní více než 80% pracovníků vykonává svou práci nezávisle na místě. Kanceláře využívají podle potřeby nejčastěji pro schůzky s některými klienty nebo pravidelné měsíční porady. Běžně vykonávají svou práci přímo u zákazníků, z domova, z coworking centra nebo odkudkoliv.
2/7
3/7

Snížíte náklady na cestování

V rámci zrealizovaného školení Jak pracovat na dálku, se pracovníci naučili využívat softwarové videokonference, online kancelář a pochopili základní rozdíly mezi komunikací na dálku a komunikací v kanceláři. V návaznosti na to poklesly za minulý rok celkové roční výdaje na cestování o 28%. S rychle rostoucími cenami energií Petra očekává v následujících letech ještě větší úspory. Současně se také zvýšila produktivita práce o 7% a to díky eliminaci času, který běžně pracovníci strávili na cestě mezi pobočkami nebo k zákazníkům.
3/7
4/7

Zaměstnanci vás budou milovat

S několika desítkami zaměstnanců, převážně rodiči s malými dětmi, se personální oddělení domluvilo na zkráceném pracovním úvazku. Kupodivu tento výpadek ani nemuseli nahradit náborem nových lidí. Při práci v kanceláři v minulosti se část pracovníků pouze tvářila, že pracuje, ale přitom si řešili své osobní věci. Konečně také mohli zaměstnat i 11 tělesně postižených a splnit tak zákonné normy. Už to bezúspěšně řešili několik let. Konstrukce budovy jim totiž neumožňovala provést nezbytné stavební úpravy.
4/7
5/7

Omezíte fluktuaci a nemocnost

Fluktuace se snížila téměř o polovinu. Podobné pracovní podmínky jim totiž nabízí jen málokdo. Podobně se snížila i nemocnost. Lidé jednoduše pracují z domova i když se necítí úplně v pořádku. Bez možnosti práce z domova by doma stonali a práce by jim “stála” v kanceláři až do úplného uzdravení. Navíc je nyní řada pracovníků více flexibilních a nedělá jim takový problém být k dispozici online i pozdě večer nebo o víkendu - samozřejmě jen v případě urgentní potřeby. Konečně také začali spolupracovat s několika experty, které nebylo možné i přes velký zájem firmy v minulosti přijmout, protože se nechtěli za prací trvale přestěhovat.
5/7
6/7

Důvěřujte, a pokud nevěříte, tak prověřujte!

Za hlavní překážku práce na dálku Petra považuje nedůvěru managementu v zaměstnance. Pravda je ovšem taková, že motivovaný člověk bude rád pracovat bez dozoru odkudkoliv a nemotivovaný si vždy najde cestu, jak se z práce “vykroutit”. Pro prolomení této psychologické bariéry na straně vedoucích pracovníků bylo zrealizováno několik seminářů na téma Metody řízení při práci na dálku. Dále nasadili vhodný online software pro projektové řízení a výkaznictví práce.
6/7
7/7

Vytvořte si podmínky pro další růst!
Vytvořte si významnou konkurenční výhodu!

Petře se s pomocí jejího týmu povedlo během 2 let významně snížit náklady a přinést firmě strategickou konkurenční výhodu, která ji pomůže dlouhodobě udržet či dokonce posílit současnou pozici na trhu.
7/7

© 2016 PRÁCE NA DÁLKU.CZ

Spolupracujeme: