Aktuální nabídky práce

REGIONÁLNI MANAŽER

Náplň práce: • odpovědnost za řízení projektů v danem regióne, • vyhledávaní nových obchodních příležitostí a péče o firemní klienty spoločnosti, • spoluúčast na plánovaní obchodné strategie, • zastupovaní spoločnosti v souladu s firemní kulturou, • pravidelný reporting a vyhodnocovaní výsledků.
Společnost: BizPartner Group, s.r.o.

Obchodní ředitel pro ČR

Do svého týmu hledáme jednoho kolegu v rámci ČR, který bude mít na starost realizaci prodejů a nákupů pro naše zákazníky a komunikaci s obchodními partnery v zahraničí a řízení smluvních partnerů
Společnost: Ing. Ivan Doubek

PHP programátor

Pokud tě baví programování v PHP a raději než pracovat pro korporaci se pohybuješ v neformálním kolektivu, tak hledáme právě tebe!
Společnost: Ing. Aleš Bžatek

Fundraiser

Tyflo Vysočina Jihlava o. p. s. nabízí volné pracovní místo v práci na dálku na pracovní pozici fundraisaer. Jedná se o práci na poloviční úvazek a nabízená mzda je ve výši 8000,-.
Společnost: Tyflo Vysočina Jihlava

Uvádějící makléř (introducing broker)

IFC Markets Corp. je předním CFD a Forex brokerem na mezinárodních finančních trzích. Obsluhuje klienty v 12 jazycích v 60 zemích světa v plném souladu s mezinárodními standardy brokerské obsluhy.
Společnost: IFC Markets Corp.

Obchodník pro server Workline-sluzby.cz pro Moravu

Máš talent pro obchod a chceš se realizovat? Internetový server Workline-sluzby.cz hledá zapálené obchodníky (obchodnice) pro vytvoření zákaznické sítě po celé ČR.
Společnost: Idealine Solutions s.r.o.

Obchodník pro server Workline-sluzby.cz pro Prahu

Máš talent pro obchod a chceš se realizovat? Internetový server Workline služby hledá zapálené obchodníky (obchodnice) pro vytvoření zákaznické sítě po celé ČR.
Společnost: Idealine Solutions s.r.o.

Obchodník v architektuře a stavebnictví

Jsme architektonický ateliér a hledáme kolegu-obchodníka, který by se k nám mohl přidat a pomoci nám propagovat vizi moderního bydlení, návrhy domů na míru včetně veškeré projektové dokumentace nutné k realizaci domu.
Společnost: COARCHITECTS

Obchodní zástupce

Jaké lidi chceme do týmu: Nebojí se tvrdé práce Rádi a s chutí prodávají – příjemní lidé s citem pro obchod Mají perfektní komunikační schopnosti a pozitivní energii Nevzdávají se a milují svou práci
Společnost: Webynazakazku.cz

Operátor

• Telefonický a e-mailový příjem objednávek a jiných zákaznických požadavků • Zajišťování a kontrola včasné reakce servisních partnerů, informování zákazníků • Komunikace s evropskými pobočkami firmy a s jejími partnery • Spolupráce na vytváření interní databáze • Návrhy nových a zlepšení stávajících procesů
Společnost: Iva Rylichová

Obchodní zástupce

vyhledávání vhodných klientů pro naše výrobky v oblasti lázeňství, zdravotní a sociální péče a wellness provozech
Společnost: KovoS Czech s.r.o.

Obchodní zástupce

Náplň práce: vyhledávání nových klientů spoluvytváření smluvních a platebních podmínek pro zákazníky péče o stávající klienty pravidelný report na obchodní oddělení příprava podkladů pro jednání s obchodními partnery administrativní podpora
Společnost: OTTO travel

Spanish Customer Service Representative - Prague

This job is for a Spanish customer service representative is based in Prague. This is an amazing opportunity for anyone looking to start a new Spanish customer service job while already living in Prague. The main feature of this vacancy is customer service, so the job requires someone with excellent customer focus and 4-5 years experience in CS.
Společnost: Careertrotter

Obchodní zástupce

Chcete zažívat pocit štěstí při každém uzavřeném obchodu a následné péči o zákazníky? Máte dost síly a odvahy stát se součástí našeho týmu a jít stejným směrem? Právě vás hledáme na pozici netradičního obchodního - neobchodního zástupce. A co vás tedy čeká?
Společnost: MENCL PRO s.r.o.

Asistent jednatele

správa pojištění stávajících firemních klientů, hledání nových klientů, řešení likvidací pojistných událostí. Jednání na úrovni ředitelů, jednatelů společností. Práce na 4 až 8 hodin denně dle dohody.
Společnost: VAN HARTOG s.r.o.

Realitní makléř pro Prahu a okolí s AJ

Pronájem/prodej nemovitostí
Společnost: DUMREALIT INVEST

Práce z domu až 30.000 Kč/měs.

telefonická komunikace s klienty domlouvání obchodních podmínek společnosti aktivní akvizice
Společnost: Cash Market

Telefonista aktivní telemarketing

aktivní oslovení zákazníků portálu, dlouhodobá práce s flexibilitou volného času
Společnost: Cash Market

Týmy a skupiny pro obchodní zastoupení

Společnost Perfect Choice,s.r.o.,hledá pro svého výhradního obchodního partnera Obchodní týmy a skupiny obchodních zástupců pro oblast energetiky v D2D prodeji.
Společnost: Perfect Choice, s.r.o.

Administrativní pracovník/ pracovnice internetového obchodu, práce z domova

Hledáme schopného člověka pro práci na PC, jedná se o práci z domova do naší rychle se rozvíjející společnosti zabývající se rozvozem květin.
Společnost: Kateřina Popová
Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 Další
1/7

Proč byste měli pracovat na dálku?

Seznamte se s Petrou.

Petra vede oddělení zodpovědné za nábor nových pracovníků, zvyšování produktivity práce, motivaci současných zaměstnanců a vyhledávání úsporných opatření. Před 2 lety iniciovala zavedení práce na dálku včetně práce z domova pro všechny pracovníky, kde to povaha práce umožňuje a to v rámci všech 4 firemních poboček.
1/7
2/7

Ušetříte na pronájmu a energiích

Po 6ti měsíčním testování na 20 vybraných lidech, následném zaškolení pracovníků a plném nasazení nyní více než 80% pracovníků vykonává svou práci nezávisle na místě. Kanceláře využívají podle potřeby nejčastěji pro schůzky s některými klienty nebo pravidelné měsíční porady. Běžně vykonávají svou práci přímo u zákazníků, z domova, z coworking centra nebo odkudkoliv.
2/7
3/7

Snížíte náklady na cestování

V rámci zrealizovaného školení Jak pracovat na dálku, se pracovníci naučili využívat softwarové videokonference, online kancelář a pochopili základní rozdíly mezi komunikací na dálku a komunikací v kanceláři. V návaznosti na to poklesly za minulý rok celkové roční výdaje na cestování o 28%. S rychle rostoucími cenami energií Petra očekává v následujících letech ještě větší úspory. Současně se také zvýšila produktivita práce o 7% a to díky eliminaci času, který běžně pracovníci strávili na cestě mezi pobočkami nebo k zákazníkům.
3/7
4/7

Zaměstnanci vás budou milovat

S několika desítkami zaměstnanců, převážně rodiči s malými dětmi, se personální oddělení domluvilo na zkráceném pracovním úvazku. Kupodivu tento výpadek ani nemuseli nahradit náborem nových lidí. Při práci v kanceláři v minulosti se část pracovníků pouze tvářila, že pracuje, ale přitom si řešili své osobní věci. Konečně také mohli zaměstnat i 11 tělesně postižených a splnit tak zákonné normy. Už to bezúspěšně řešili několik let. Konstrukce budovy jim totiž neumožňovala provést nezbytné stavební úpravy.
4/7
5/7

Omezíte fluktuaci a nemocnost

Fluktuace se snížila téměř o polovinu. Podobné pracovní podmínky jim totiž nabízí jen málokdo. Podobně se snížila i nemocnost. Lidé jednoduše pracují z domova i když se necítí úplně v pořádku. Bez možnosti práce z domova by doma stonali a práce by jim “stála” v kanceláři až do úplného uzdravení. Navíc je nyní řada pracovníků více flexibilních a nedělá jim takový problém být k dispozici online i pozdě večer nebo o víkendu - samozřejmě jen v případě urgentní potřeby. Konečně také začali spolupracovat s několika experty, které nebylo možné i přes velký zájem firmy v minulosti přijmout, protože se nechtěli za prací trvale přestěhovat.
5/7
6/7

Důvěřujte, a pokud nevěříte, tak prověřujte!

Za hlavní překážku práce na dálku Petra považuje nedůvěru managementu v zaměstnance. Pravda je ovšem taková, že motivovaný člověk bude rád pracovat bez dozoru odkudkoliv a nemotivovaný si vždy najde cestu, jak se z práce “vykroutit”. Pro prolomení této psychologické bariéry na straně vedoucích pracovníků bylo zrealizováno několik seminářů na téma Metody řízení při práci na dálku. Dále nasadili vhodný online software pro projektové řízení a výkaznictví práce.
6/7
7/7

Vytvořte si podmínky pro další růst!
Vytvořte si významnou konkurenční výhodu!

Petře se s pomocí jejího týmu povedlo během 2 let významně snížit náklady a přinést firmě strategickou konkurenční výhodu, která ji pomůže dlouhodobě udržet či dokonce posílit současnou pozici na trhu.
7/7

© 2016 PRÁCE NA DÁLKU.CZ

Spolupracujeme: