Aktuální nabídky práce

Obchodně - administrativní pracovník

Obchodně - administrativní pracovník pro zadávání dat do PC.
Společnost: Kamil Gašpar

TEAM MANAGER/KA - Strakonice

Hledáme Team Managera / Managerku pro naši společnost.
Společnost: PROFI CREDIT Czech a.s.

TEAM MANAGER/KA – České Budějovice/Jindřichův Hradec

Hledáme Team Managera / Managerku pro naši společnost.
Společnost: PROFI CREDIT Czech a.s.

Úvěrový poradce pro Prahu a Středočeský kraj.

Vysoké provize! Jednoduchá-samostatná práce. Volnou pracovní doba, dobře prodejný produkt, vysoké provize (průměr provize za 1. půjčku 4000Kč).
Společnost: Kamil Gašpar

Úvěrový poradce

Dříme ve Vás duše obchodníka? Zajímá Vás finanční oblast a máte rádi kontakt s klienty? Pyšníte se silnými vyjednávacími schopnostmi? Pošlete nám svůj životopis! Co Vás bude čekat: denní komunikace s klienty; hledání společného a efektivního řešení jejich situace. Požadujeme: SŠ vzdělání zkušeností z obchodu výhodou, ochota cestovat po okrese.
Společnost: Proficredit Czech a.s.

úvěrový poradce

nebankovní sektor
Společnost: Jiřina Kafková - Proficredit

TEAM MANAGER/KA – České Budějovice/Jindřichův Hradec

TEAM MANAGER/KA – České Budějovice/Jindřichův Hradec
Společnost: PROFI CREDIT Czech a.s.

Operátor výroby

Chcete pořádný plat? Pojďte pracovat do TPCA!
Společnost: Ascari s.r.o.

Specialista/-ka oddělení pohledávek

Specialista/-ka oddělení pohledávek
Společnost: PROFI CREDIT Czech a.s.

Realitní makléř developerských projektů

Máte zkušenosti v realitách a cítíte, že je čas se posunout o "krok dál"? Věříte, že máte dostatečné zkušenosti na to, abyste mohl prodávat developerské projekty? Chcete za svoji práci větší provize, a současně bezkonkurenční podporu ze strany centrály? Pak hledáme právě Vás.
Společnost: 4 PROPERTY a.s.

Realitní makléř pronájmy

Chcete si vyzkoušet práci v realitách? Nebo chcete jen jinou brigádu s možností růstu? Jste člověk, který si chce velmi dobře vydělávat, je samostatný, odhodlaný, pracovitý a opravdu chcete pomáhat druhým? Cítíte se výjimečný a nespokojíte se s tím, co mají ostatní? Pak práce realitního makléře čeká právě na Vás.
Společnost: 4 PROPERTY a.s.

Realitní makléř senior

Dynamicky rozvíjející se společnost hledá do svých řad realitní makléře seniory pro pobočky po celé ČR. Máte zkušenosti v realitách a cítíte, že je čas se posunout o "krok dál"? Chcete za svoji práci větší provize, a současně bezkonkurenční podporu ze strany centrály? Chcete mít možnost realizovat VÝKUPY NEMOVITOSTÍ? Pak hledáme právě Vás.
Společnost: 4 PROPERTY a.s.

Realitní makléř junior

Dynamicky rozvíjející se společnost hledá do svých řad realitní makléře juniory – nováčky pro pobočky po celé ČR. Jste člověk, který si chce velmi dobře vydělávat, je samostatný, odhodlaný, pracovitý a opravdu chcete pomáhat druhým? Cítíte se výjimečný a nespokojíte se s tím, co mají ostatní? Pak práce realitního makléře čeká právě na Vás.
Společnost: 4 PROPERTY a.s.

Obchodník, konzultant, poradce a asistent/ka pro nové i již fungující obchodní místa v PK

„Jedná se o novodobý pohled na obchodní zástupce VPA. Navracíme obchodním zástupcům glanc a atraktivitu formou vzdělávání, lidského přístupu a fixní podpory do Vašeho začátku (2 roky) – proto se u nás pracuje především profesionálně a jinak.“
Společnost: Roman Pikl Generali

Úvěrový poradce

Hledáme kolegy pro okres Uherské Hradiště. Zkušenosti a praxe v oboru výhodou nikoliv podmínkou. Vhodné i jako další příjem nebo začátek kariéry pro absolventy (VŠ i SŠ) bez praxe! Požadujeme uživatelskou znalost PC, přístup k internetu, ŘP sk. B a ochotu cestovat v rámci okresu. Nabízíme samostatnou a zajímavou práci, volnou pracovní dobu.
Společnost: Ivana Ležáková

Hledáme dva nejlépe VŠ studenty/ky – podmínka německy hovořící

Hledáme dva nejlépe VŠ studenty/studentky, ale není podmínkou.
Společnost: JSV International Assistant Service s.r.o.

Online konzultant

Rozjeďte konzultace online. Nastartujte svůj internetový byznys, registrace je ZDARMA! Zvykli jsme si nakupovat a prodávat na internetu už ledacos. Co když ale chceme poradit, doučit nebo zkonzultovat svou situaci? Online-konzultace.cz je bezpečné místo, kde můžete poskytovat konzultace komukoliv z pohodlí vašeho domova. Přidejte se i vy.
Společnost: Smartbrains solutions s.r.o.

TEAM MANAGER/KA – Jindřichův Hradec

Hledáme Team Managera/Managerku pro naši společnost.
Společnost: PROFI CREDIT Czech a.s.

Nábor obchodních partnerů a obchodních reprezentantů

Naše společnost je předním poskytovatelem školení v oblasti mezinárodního obchodu. V současné době plánujeme Celosvětové školící TOUR, které již najdete na našich webových stránkách / v sekci školení/ a jsme přesvědčeni, že podílet na přípravě a organizaci celosvětové školící tour může být pro Vás nová inspirace a výzva.
Společnost: Tendromat s.r.o.

TEAM MANAGER/KA - Brno

Sháníme team managera/managerku pro naší společnost.
Společnost: PROFI CREDIT Czech a.s.
Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 Další
1/7

Proč byste měli pracovat na dálku?

Seznamte se s Petrou.

Petra vede oddělení zodpovědné za nábor nových pracovníků, zvyšování produktivity práce, motivaci současných zaměstnanců a vyhledávání úsporných opatření. Před 2 lety iniciovala zavedení práce na dálku včetně práce z domova pro všechny pracovníky, kde to povaha práce umožňuje a to v rámci všech 4 firemních poboček.
1/7
2/7

Ušetříte na pronájmu a energiích

Po 6ti měsíčním testování na 20 vybraných lidech, následném zaškolení pracovníků a plném nasazení nyní více než 80% pracovníků vykonává svou práci nezávisle na místě. Kanceláře využívají podle potřeby nejčastěji pro schůzky s některými klienty nebo pravidelné měsíční porady. Běžně vykonávají svou práci přímo u zákazníků, z domova, z coworking centra nebo odkudkoliv.
2/7
3/7

Snížíte náklady na cestování

V rámci zrealizovaného školení Jak pracovat na dálku, se pracovníci naučili využívat softwarové videokonference, online kancelář a pochopili základní rozdíly mezi komunikací na dálku a komunikací v kanceláři. V návaznosti na to poklesly za minulý rok celkové roční výdaje na cestování o 28%. S rychle rostoucími cenami energií Petra očekává v následujících letech ještě větší úspory. Současně se také zvýšila produktivita práce o 7% a to díky eliminaci času, který běžně pracovníci strávili na cestě mezi pobočkami nebo k zákazníkům.
3/7
4/7

Zaměstnanci vás budou milovat

S několika desítkami zaměstnanců, převážně rodiči s malými dětmi, se personální oddělení domluvilo na zkráceném pracovním úvazku. Kupodivu tento výpadek ani nemuseli nahradit náborem nových lidí. Při práci v kanceláři v minulosti se část pracovníků pouze tvářila, že pracuje, ale přitom si řešili své osobní věci. Konečně také mohli zaměstnat i 11 tělesně postižených a splnit tak zákonné normy. Už to bezúspěšně řešili několik let. Konstrukce budovy jim totiž neumožňovala provést nezbytné stavební úpravy.
4/7
5/7

Omezíte fluktuaci a nemocnost

Fluktuace se snížila téměř o polovinu. Podobné pracovní podmínky jim totiž nabízí jen málokdo. Podobně se snížila i nemocnost. Lidé jednoduše pracují z domova i když se necítí úplně v pořádku. Bez možnosti práce z domova by doma stonali a práce by jim “stála” v kanceláři až do úplného uzdravení. Navíc je nyní řada pracovníků více flexibilních a nedělá jim takový problém být k dispozici online i pozdě večer nebo o víkendu - samozřejmě jen v případě urgentní potřeby. Konečně také začali spolupracovat s několika experty, které nebylo možné i přes velký zájem firmy v minulosti přijmout, protože se nechtěli za prací trvale přestěhovat.
5/7
6/7

Důvěřujte, a pokud nevěříte, tak prověřujte!

Za hlavní překážku práce na dálku Petra považuje nedůvěru managementu v zaměstnance. Pravda je ovšem taková, že motivovaný člověk bude rád pracovat bez dozoru odkudkoliv a nemotivovaný si vždy najde cestu, jak se z práce “vykroutit”. Pro prolomení této psychologické bariéry na straně vedoucích pracovníků bylo zrealizováno několik seminářů na téma Metody řízení při práci na dálku. Dále nasadili vhodný online software pro projektové řízení a výkaznictví práce.
6/7
7/7

Vytvořte si podmínky pro další růst!
Vytvořte si významnou konkurenční výhodu!

Petře se s pomocí jejího týmu povedlo během 2 let významně snížit náklady a přinést firmě strategickou konkurenční výhodu, která ji pomůže dlouhodobě udržet či dokonce posílit současnou pozici na trhu.
7/7

© 2016 PRÁCE NA DÁLKU.CZ

Spolupracujeme: