Aktuální nabídky práce

ÚDRŽBÁŘ ELEKTRIKÁŘ (OBJ271)

Nadstandardně ohodnotíme samostatné a pečlivé elektrikáře s vyhláškou č. 50/78 Sb., § 6. Svých zaměstnanců si vážíme = široké firemní benefity.
Společnost: Žirafa.cz s.r.o.

Technik normovač ve strojírenství (OBJ481)

Bohaté firemní benefity, zvyšování kvalifikace, osobní růst, budování kariéry, příjemné prac.prostředí ... nabízíme šikovnému a pečlivému normovači s AJ nebo NJ, výbornou znalostí MS Office.
Společnost: Žirafa.cz s.r.o.

Kontrolor kvality ve výrobě (OBJ495)

Do oblasti výrobní kvality přijmeme spolehlivé zaměstnance se smyslem pro detail. Nadstandardně ohodnotíme. Přátelský kolektiv, firemní benefity, jazykové kurzy, profesní školení ..... a další.
Společnost: Žirafa.cz s.r.o.

Pracovník zákaznické kvality (OBJ268)

Do oblasti kvality orientované na zákazníka přijmeme spolehlivé zaměstnance se smyslem pro detail. Nadstandardně ohodnotíme. Přátelský kolektiv, firemní benefity, jazykové kurzy, profesní školení ..... a další.
Společnost: Žirafa.cz s.r.o.

Konstruktér do oddělení vývoje (OBJ483)

Nadstandardně ohodnotíme šikovné konstruktéry: VŠ, 3D CAD nebo Catia V5, AJ nebo NJ, znalost konstrukčních metod, norem technického kreslení a základů výrobních technologií, samostatnost. Nabízíme firemní benefity, zázemí stabilní nadnárodní spol., kreativní práci. Lokalita: Žebrák.
Společnost: Žirafa.cz s.r.o.

Strojírenský technolog normovač (OBJ277)

Bohaté firemní benefity, zvyšování kvalifikace, osobní růst, budování kariéry, příjemné prac.prostředí ... nabízíme šikovnému a pečlivému normovači s AJ nebo NJ, výbornou znalostí MS Office.
Společnost: Žirafa.cz s.r.o.

OBSLUHA SVAŘOVACÍHO ROBOTA (OBJ431)

Hledáme¬ svářeče pro obsluhu svařovacího robota, se svářečským průkazem a praktickými zkušenostmi se svařováním. Nabízíme zázemí moderního závodu, pracovní smlouvu na dobu neurčitou, odměny, závodní stravování a další výhody.
Společnost: Žirafa.cz s.r.o.

AUTOELEKTRIKÁŘ (OBJ429)

Pro práce ve výrobě nástaveb pro nákladní automobily, hledáme¬¬ šikovné a manuálně zručné autoelektrikáře. Nabízíme zázemí moderního závodu, pracovní smlouvu na dobu neurčitou, odměny, závodní stravování a další výhody.
Společnost: Žirafa.cz s.r.o.

OBSLUHA STROJE (OBJ428)

Pro obsluhu stroje ve výrobě hledáme¬¬ zájemce vyučené ve strojním oboru. Nabízíme zázemí moderního závodu, pracovní smlouvu na dobu neurčitou, odměny, závodní stravování a další výhody.
Společnost: Žirafa.cz s.r.o.

ELEKTRIKÁŘ (OBJ427)

Nadstandardně ohodnotíme samostatné, manuálně zručné elektrikáře s vyhláškou č. 50/78 Sb., § 6. Budete pracovat v moderním podniku s bohatým programem benefitů.
Společnost: Žirafa.cz s.r.o.

Referent logistiky

Máte zkušenost v oblasti logistiky v automotive? Umíte německý jazyk? Jste komunikativní a organizačně nadaný? Jsi to právě TY koho hledáme. Neváhej a přidej se k nám.
Společnost: Žirafa.cz s.r.o.

MISTR VÝROBY

Hledáme zodpovědného zaměstnance, který má již s výrobou zkušenosti.
Společnost: Žirafa.cz s.r.o.

TECHNIK ÚDRŽBY - ELEKTRIKÁŘ

Přijmeme i absolventy s vyhláškou 50.
Společnost: Žirafa.cz s.r.o.

Zástupce vedoucího závodu

Hledáme uchazeče s dobrou znalostí německého jazyka a technickou praxí.
Společnost: Žirafa.cz s.r.o.

VEDOUCÍ POBOČKY - PERSONÁLNÍ MANAŽER - OBCHODNÍ ZASTOUPENÍ

Máte podnikatelského ducha a zkušenost s vedením týmu?
Společnost: Žirafa.cz s.r.o.

PERSONÁLNÍ KONZULTANT- HR RECRUITER

Rozšiřujeme tým naší personální společnosti a hledáme právě Vás! Pokud Vás Žirafa zaujme, pošlete nám životopis.
Společnost: Žirafa.cz s.r.o.

Manažer/ka oblasti – PELHŘIMOV - PROFI CREDIT Czech, a.s.

Manažer/ka oblasti – PELHŘIMOV Popis: Hledáme zodpovědného a samostatného zaměstnance, který má zkušenosti s vedením lidí a jejich motivací.
Společnost: PROFI CREDIT Czech a.s.

Call Center Operator - PROFI CREDIT Czech, a.s. PARDUBICE

Call Center Operator - PROFI CREDIT Czech, a.s.
Společnost: PROFI CREDIT Czech a.s.

Operátor/ka zákaznické linky

Komunikujete rád/a s lidmi? Chcete pracovat v příjemném prostředí v centru Pardubic? Přidejte se k přátelskému kolektivu všech věkových kategorií.
Společnost: PROFI CREDIT Czech a.s.

HR Business Partner Praha PROFI CREDIT Czech, a.s.

Hledáš pracovní příležitost v kolektivu, ve kterém se dá mluvit nejen o práci a zároveň se budeš do práce těšit, protože každodenní činnosti budou zajímavé, různorodé a v případě potřeby se budeš mít s kým poradit? Pak si přečti bližší podrobnosti k obsazované pozici a dej nám vědět svůj zájem!
Společnost: PROFI CREDIT Czech a.s.
Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 Další
1/7

Proč byste měli pracovat na dálku?

Seznamte se s Petrou.

Petra vede oddělení zodpovědné za nábor nových pracovníků, zvyšování produktivity práce, motivaci současných zaměstnanců a vyhledávání úsporných opatření. Před 2 lety iniciovala zavedení práce na dálku včetně práce z domova pro všechny pracovníky, kde to povaha práce umožňuje a to v rámci všech 4 firemních poboček.
1/7
2/7

Ušetříte na pronájmu a energiích

Po 6ti měsíčním testování na 20 vybraných lidech, následném zaškolení pracovníků a plném nasazení nyní více než 80% pracovníků vykonává svou práci nezávisle na místě. Kanceláře využívají podle potřeby nejčastěji pro schůzky s některými klienty nebo pravidelné měsíční porady. Běžně vykonávají svou práci přímo u zákazníků, z domova, z coworking centra nebo odkudkoliv.
2/7
3/7

Snížíte náklady na cestování

V rámci zrealizovaného školení Jak pracovat na dálku, se pracovníci naučili využívat softwarové videokonference, online kancelář a pochopili základní rozdíly mezi komunikací na dálku a komunikací v kanceláři. V návaznosti na to poklesly za minulý rok celkové roční výdaje na cestování o 28%. S rychle rostoucími cenami energií Petra očekává v následujících letech ještě větší úspory. Současně se také zvýšila produktivita práce o 7% a to díky eliminaci času, který běžně pracovníci strávili na cestě mezi pobočkami nebo k zákazníkům.
3/7
4/7

Zaměstnanci vás budou milovat

S několika desítkami zaměstnanců, převážně rodiči s malými dětmi, se personální oddělení domluvilo na zkráceném pracovním úvazku. Kupodivu tento výpadek ani nemuseli nahradit náborem nových lidí. Při práci v kanceláři v minulosti se část pracovníků pouze tvářila, že pracuje, ale přitom si řešili své osobní věci. Konečně také mohli zaměstnat i 11 tělesně postižených a splnit tak zákonné normy. Už to bezúspěšně řešili několik let. Konstrukce budovy jim totiž neumožňovala provést nezbytné stavební úpravy.
4/7
5/7

Omezíte fluktuaci a nemocnost

Fluktuace se snížila téměř o polovinu. Podobné pracovní podmínky jim totiž nabízí jen málokdo. Podobně se snížila i nemocnost. Lidé jednoduše pracují z domova i když se necítí úplně v pořádku. Bez možnosti práce z domova by doma stonali a práce by jim “stála” v kanceláři až do úplného uzdravení. Navíc je nyní řada pracovníků více flexibilních a nedělá jim takový problém být k dispozici online i pozdě večer nebo o víkendu - samozřejmě jen v případě urgentní potřeby. Konečně také začali spolupracovat s několika experty, které nebylo možné i přes velký zájem firmy v minulosti přijmout, protože se nechtěli za prací trvale přestěhovat.
5/7
6/7

Důvěřujte, a pokud nevěříte, tak prověřujte!

Za hlavní překážku práce na dálku Petra považuje nedůvěru managementu v zaměstnance. Pravda je ovšem taková, že motivovaný člověk bude rád pracovat bez dozoru odkudkoliv a nemotivovaný si vždy najde cestu, jak se z práce “vykroutit”. Pro prolomení této psychologické bariéry na straně vedoucích pracovníků bylo zrealizováno několik seminářů na téma Metody řízení při práci na dálku. Dále nasadili vhodný online software pro projektové řízení a výkaznictví práce.
6/7
7/7

Vytvořte si podmínky pro další růst!
Vytvořte si významnou konkurenční výhodu!

Petře se s pomocí jejího týmu povedlo během 2 let významně snížit náklady a přinést firmě strategickou konkurenční výhodu, která ji pomůže dlouhodobě udržet či dokonce posílit současnou pozici na trhu.
7/7

© 2016 PRÁCE NA DÁLKU.CZ

Spolupracujeme: