Aktuální nabídky práce

ÚČETNÍ - JUNIOR

Hledáte zajímavou práci? Jste pracovitý, samostatný a úspěšný ve svém oboru? Pojďte pracovat k nám!
Společnost: PROFI CREDIT Czech a.s.

WEBOVÝ SPECIALISTA

Realizuješ se rád/a v oblasti marketingu a je pro Tebe výzvou mít možnost ovlivňovat podobu webových stránek a zároveň se podílet na klíčové online strategii prodeje finančních produktů úspěšné nadnárodní nebankovní společnosti? V tom případě si přečti bližší informace k nabízené pozici a dej nám vědět svůj zájem!
Společnost: PROFI CREDIT Czech a.s.

SAMOSTATNÁ/-Ý ÚČETNÍ (IFRS)

Máte praxi v účetnictví a IFRS, které byste chtěl/a uplatnit v úspěšné nadnárodní společnosti? Pak se přihlaste do právě vypsaného výběrového řízení a přidejte se k nám!
Společnost: PROFI CREDIT Czech a.s.

Frézař, seřizovač na CNC

Hledáme frézaře - seřizovače s ochotou pracovat ve 12-hodiných pracovních směnách. Požadujeme zkušenosti s danou pozicí, manuální zručnost. Nabízíme možnost růstu, příspěvek na stravování, bezplatnou autobusovou dopravu firemním autobusem a další bonusy. Platové ohodnocení je 20 - 30 000 Kč/měs. Místo výkonu práce oblast Ústí nad Orlicí.
Společnost: Žirafa.cz s.r.o.

Programátor ve výrobě

Hledáme programátora CNC do výrobní společnosti. Požadujeme prax s programováním PLC Siemens a Kuka, vyhlášku 50 s §6. Nabízíme možnost růstu, příspěvek na stravování, bezplatnou autobusovou dopravu firemním autobusem a další bonusy. Platové ohodnocení je 20 - 35 000 Kč/měs. Místo výkonu práce oblast Vysokého Mýta.
Společnost: Žirafa.cz s.r.o.

Seřizovač

Hledáme seřizovače s ochotou pracovat ve 3-směnném provozu. Požadujeme zkušenosti s danou pozicí, manuální zručnost. Nabízíme možnost růstu, příspěvek na stravování, bezplatnou autobusovou dopravu firemním autobusem a další bonusy. Platové ohodnocení je 20 - 30 000 Kč/měs. Místo výkonu práce oblast Vysokého Mýta.
Společnost: Žirafa.cz s.r.o.

Nástrojář

Hledáme nástrojáře s ochotou pracovat ve 3-směnném provozu. Požadujeme zkušenosti s danou pozicí, manuální zručnost. Nabízíme možnost růstu, příspěvek na stravování, bezplatnou autobusovou dopravu firemním autobusem a další bonusy. Platové ohodnocení je 20 - 30 000 Kč/měs. Místo výkonu práce oblast Vysokého Mýta.
Společnost: Žirafa.cz s.r.o.

Skladník s VZV

Hledáme řidiče VZV do výroby. Požadujeme zkušenosti s VZV a prací ve skladu. Nabízíme možnost růstu, příspěvek na stravování, bezplatnou autobusovou dopravu firemním autobusem a další bonusy. Platové ohodnocení je od 20 000 Kč/měs. Místo výkonu práce oblast Vysokého Mýta.
Společnost: Žirafa.cz s.r.o.

Elektrikář – i pro absolventy

Hledáme elektrikáře do výroby. Požadujeme technické vzdělání a platnou vyhlášku 50 s ochotou pracovat ve vícesměnném provozu. Nabízíme zázemí a perspektivu, týden dovolené navíc, příspěvek na stravování, příspěvek na telefon a další bonusy. Platové ohodnocení je od 20 000 Kč/měs. Místo výkonu práce oblast Vysokého Mýta.
Společnost: Žirafa.cz s.r.o.

Strojní zámečník - i pro absolventy

Hledáme strojního zámečníka do vícesměnného provozu. Požadujeme SOU technického směru, výhodou je praxe, znalost hydrauliky a svářecí průkaz. Nabízíme možnost růstu, příspěvek na telefon, stravování, různé bonusy, bezplatnou autobusovou dopravu a další. Platové ohodnocení je 18 – 28 000 Kč/měs. v oblasti Vysokého Mýta.
Společnost: Žirafa.cz s.r.o.

Obchodní zástupce – automotive

Hledáme obchodního zástupce do automotive. Požadujeme dobrou znalost AJ, prodejní, komunikační schopnosti a aktivního řidiče. Nabízíme možnost růstu, pružnou pracovní dobu, mobilní telefon, notebook, motivující systém odměňování, příspěvek na stravování. Platové ohodnocení je 35 – 45 000 Kč/měs. v oblasti Chotěboře.
Společnost: Žirafa.cz s.r.o.

Inženýr dodavatelské kvality

Hledáme inženýra kvality. Požadujeme zkušenosti v oblasti automotive, dobrou znalost AJ, ISO TS 16949 a ISO9001 a aktivního řidiče. Nabízíme možnost růstu, pružnou pracovní dobu, mobilní telefon, notebook, motivující systém odměňování, příspěvek na stravování. Platové ohodnocení je 35 – 45 000 Kč/měs. v oblasti Chotěboře.
Společnost: Žirafa.cz s.r.o.

Referent logistiky

Hledáme referenta logistiky. Požadujeme zkušenosti v oblasti logistiky v automotive a dobrou znalost NJ. Nabízíme možnost růstu, pružnou pracovní dobu, mobilní telefon, motivující systém odměňování, příspěvek na stravování. Platové ohodnocení je 30 – 40 000 Kč/měs. v oblasti Chotěboře.
Společnost: Žirafa.cz s.r.o.

Procesní inženýr

Hledáme procesního inženýra se znalostí vstřikování plastů. Požadujeme technické vzdělání a znalost AJ, řidičský průkaz a chuť se učit novým věcem. Nabízíme propracovaný systém bonusů a prémií, příspěvek na stravování, balíček při změně bydliště, prémie. Platové ohodnocení je 35 – 45 000 Kč/měs. v oblasti Chotěboře.
Společnost: Žirafa.cz s.r.o.

Technolog

Hledáme technologa se znalostí vstřikování plastů. Požadujeme technické vzdělání a znalost AJ, řidičský průkaz a chuť se učit novým věcem. Nabízíme propracovaný systém bonusů a prémií, příspěvek na stravování, balíček při změně bydliště, prémie. Platové ohodnocení je 35 – 45 000 Kč/měs. v oblasti Chotěboře.
Společnost: Žirafa.cz s.r.o.

Technik 3D měření

Hledáme Technika 3D měření. Požadujeme prax v dané pozici, znalost práce s CAD modelem, znalost ISO 16 949, tvorby měřících programů. Nabízíme možnost růstu, motivující systém odměňování, příspěvek na stravování. Platové ohodnocení je 30 – 40 000 Kč/měs. v oblasti Chotěboře.
Společnost: Žirafa.cz s.r.o.

Nástrojář

Hledáme nástrojáře s ochotou pracovat ve 12-hodinových směnách. Požadujeme zkušenosti s danou pozicí minimálně 2 roky, znalost práce na soustruhu, frézce a svářecí průkaz. Nabízíme týden dovolené navíc, příspěvek na stravování a další bonusy. Platové ohodnocení je od 27 - 37 000 Kč/měs. Místo výkonu práce je okres Semily.
Společnost: Žirafa.cz s.r.o.

Projektový technolog

Hledáme projektového technologa. Požadujeme technické vzdělání a dobrou znalost AJ, řidičský průkaz a znalost nástrojů FMEA. Nabízíme propracovaný systém bonusů a prémií, příspěvek na stravování, 25 dní dovolené, prémie. Platové ohodnocení je 50 – 80 000 Kč/měs. v oblasti Semily.
Společnost: Žirafa.cz s.r.o.

Technolog nástrojů

Hledáme technologa nástrojů. Požadujeme technické nebo ekonomické vzdělání a dobrou znalost AJ, řidičský průkaz a znalost MS Project, SAP. Nabízíme propracovaný systém bonusů a prémií, příspěvek na stravování, 25 dní dovolené, prémie. Platové ohodnocení je 50 – 70 000 Kč/měs. v oblasti Semily.
Společnost: Žirafa.cz s.r.o.

Vývojový technolog

Hledáme vývojového technologa se znalostí vstřikování plastů. Požadujeme technické vzdělání a velmi dobrou znalost AJ, řidičský průkaz a chuť se učit novým věcem. Nabízíme propracovaný systém bonusů a prémií, příspěvek na stravování, 25 dní dovolené, prémie. Platové ohodnocení je 60 – 80 000 Kč/měs. v oblasti Liberce.
Společnost: Žirafa.cz s.r.o.
Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 Další
1/7

Proč byste měli pracovat na dálku?

Seznamte se s Petrou.

Petra vede oddělení zodpovědné za nábor nových pracovníků, zvyšování produktivity práce, motivaci současných zaměstnanců a vyhledávání úsporných opatření. Před 2 lety iniciovala zavedení práce na dálku včetně práce z domova pro všechny pracovníky, kde to povaha práce umožňuje a to v rámci všech 4 firemních poboček.
1/7
2/7

Ušetříte na pronájmu a energiích

Po 6ti měsíčním testování na 20 vybraných lidech, následném zaškolení pracovníků a plném nasazení nyní více než 80% pracovníků vykonává svou práci nezávisle na místě. Kanceláře využívají podle potřeby nejčastěji pro schůzky s některými klienty nebo pravidelné měsíční porady. Běžně vykonávají svou práci přímo u zákazníků, z domova, z coworking centra nebo odkudkoliv.
2/7
3/7

Snížíte náklady na cestování

V rámci zrealizovaného školení Jak pracovat na dálku, se pracovníci naučili využívat softwarové videokonference, online kancelář a pochopili základní rozdíly mezi komunikací na dálku a komunikací v kanceláři. V návaznosti na to poklesly za minulý rok celkové roční výdaje na cestování o 28%. S rychle rostoucími cenami energií Petra očekává v následujících letech ještě větší úspory. Současně se také zvýšila produktivita práce o 7% a to díky eliminaci času, který běžně pracovníci strávili na cestě mezi pobočkami nebo k zákazníkům.
3/7
4/7

Zaměstnanci vás budou milovat

S několika desítkami zaměstnanců, převážně rodiči s malými dětmi, se personální oddělení domluvilo na zkráceném pracovním úvazku. Kupodivu tento výpadek ani nemuseli nahradit náborem nových lidí. Při práci v kanceláři v minulosti se část pracovníků pouze tvářila, že pracuje, ale přitom si řešili své osobní věci. Konečně také mohli zaměstnat i 11 tělesně postižených a splnit tak zákonné normy. Už to bezúspěšně řešili několik let. Konstrukce budovy jim totiž neumožňovala provést nezbytné stavební úpravy.
4/7
5/7

Omezíte fluktuaci a nemocnost

Fluktuace se snížila téměř o polovinu. Podobné pracovní podmínky jim totiž nabízí jen málokdo. Podobně se snížila i nemocnost. Lidé jednoduše pracují z domova i když se necítí úplně v pořádku. Bez možnosti práce z domova by doma stonali a práce by jim “stála” v kanceláři až do úplného uzdravení. Navíc je nyní řada pracovníků více flexibilních a nedělá jim takový problém být k dispozici online i pozdě večer nebo o víkendu - samozřejmě jen v případě urgentní potřeby. Konečně také začali spolupracovat s několika experty, které nebylo možné i přes velký zájem firmy v minulosti přijmout, protože se nechtěli za prací trvale přestěhovat.
5/7
6/7

Důvěřujte, a pokud nevěříte, tak prověřujte!

Za hlavní překážku práce na dálku Petra považuje nedůvěru managementu v zaměstnance. Pravda je ovšem taková, že motivovaný člověk bude rád pracovat bez dozoru odkudkoliv a nemotivovaný si vždy najde cestu, jak se z práce “vykroutit”. Pro prolomení této psychologické bariéry na straně vedoucích pracovníků bylo zrealizováno několik seminářů na téma Metody řízení při práci na dálku. Dále nasadili vhodný online software pro projektové řízení a výkaznictví práce.
6/7
7/7

Vytvořte si podmínky pro další růst!
Vytvořte si významnou konkurenční výhodu!

Petře se s pomocí jejího týmu povedlo během 2 let významně snížit náklady a přinést firmě strategickou konkurenční výhodu, která ji pomůže dlouhodobě udržet či dokonce posílit současnou pozici na trhu.
7/7

© 2016 PRÁCE NA DÁLKU.CZ

Spolupracujeme: