Aktuální nabídky práce

Operátor/ka výroby, nástup ihned!!

Práce v prostorách moderního pracoviště,výroba trubek z nerezové oceli pro olejové mazací systémy turbodmychadel naftových a benzínových motorů, kontrola jakosti výroba ocelových trubek do chladících systémů motorů a trubek pro vedení a ovládání, střešních oken osobních automobilů, výroba trubkových systémů pro energetický průmysl.
Společnost: 123-práce.cz s.r.o.

Lehká práce ve výrobě pro ženy, Zlín

• zaměstnanec se podílí na obsluze vstřikovacích lisů a následné práci s výlisky (vizuální kontrola, opracování, identifikace dílů, třídění, balení) • 3 směnný provoz (7,5 hod. směny) víkendy volné, možnost přesčasů • práce je vhodná pro ženy, muže i pro absolventy (vše zaučíme)
Společnost: 123-práce.cz s.r.o.

Operátor/ka vstřikolisů, Olomouc

Jedná se o výrobu plastových částí do interiéru osobních vozů. Moderní pracoviště s automatickými vstřikolisy. Fyzicky nenáročná práce, vhodná i pro ženy.
Společnost: 123-práce.cz s.r.o.

Manipulant ve výrobě, Zlín

•zajišťování zásobení jedoucích linek příslušným materiálem •manipulace s materiálem, obaly a výrobky na dílně a ve skladu Nabízíme: •stabilní zaměstnání •zajímavou a zodpovědnou práci •možnost dalšího profesního růstu •mzda : 18 000 - 25 000,-Kč Požadavky: •vyučen v oboru strojní nebo plastikářský •praxe ve výrobní společnosti
Společnost: 123-práce.cz s.r.o.

Operátor/ka výroby/montáž finálních produktů

Hledáme nové uchazeče na pozici operátor/ka výroby/montážní dělník Nejedná se o pásovou výrobu. Obsluha automatických a poloautomatických strojů a zařízení.Montáž lehkých kovových konstrukcí.
Společnost: 123-práce.cz s.r.o.

Operátor/ka výroby

Obsluha automatických,poloautomatických strojů a zařízení (lisy, ohýbačky, odporové svářečky) Praxe není nutná-zaučíme. Produkce je organizována v moderním a poměrně čistém výrobním provozu.
Společnost: 123-práce.cz s.r.o.

Lehká práce ve výrobě,Zlín

• zaměstnanec se podílí na obsluze vstřikovacích lisů a následné práci s výlisky (vizuální kontrola, opracování, identifikace dílů, třídění, balení) • 3 směnný provoz (7,5 hod. směny) víkendy volné, možnost přesčasů • práce je vhodná pro ženy, muže i pro absolventy (vše zaučíme) Požadavky • manuální zručnost • dobrý zdravotní stav
Společnost: 123-práce.cz s.r.o.

Seřizovači vstřikolisů, Zlín

Náplň práce: •montáž a demontáž vstřikovacích forem •seřizování vstřikovacích strojů zn. ARBURG a ENGEL •zodpovědnost za kvalitu vyráběných dílců •analýza vad a jejich následné odstraňování •dodržování pracovních postupů a instrukcí •úzká spolupráce s ostatními odděleními firmy ZP
Společnost: 123-práce.cz s.r.o.

Asistent/ka

Pro novou kancelář v Jihlavě přijmeme pracovníka/ci pro běžnou administrativu, zpracování faktur, vyřizování příchozí pošty, hovorů a pochůzky po úřadech. Požadujeme středoškolské vzdělání, znalost PC, příjemné vystupování, schopnost samostatné práce.
Společnost: TARCU 2190 s. r.o.

Supervizor - Teamleader

Pokud by jste měli možnost si přivydělat 10-15 000,-kč měsičně ,aniž by to ohrozilo vaše zaměstnání…zajimalo by Vás to?
Společnost: wellness

Czech Customer Service Representative - Athens

Czech speakers interested in a new adventure and a chance to kick off your career? We have an excellent opportunity for those who have no previous experience!  It would be a great benefit if you did have customer service experience but it is not mandatory.
Společnost: Careertrotter

Webdesignér

Proč makat s námi? • Budeš dávat tvář naším interním projektům a systémům • Dáme ti příležitost podílet se na projektech významných tuzemských klientů • Rádi navážeme spolupráci i externí formou, bariéry v online světě neexistují 😊 V čem bys měl/a vynikat? • Ve znalosti aplikace Adobe Photoshop
Společnost: Moonlake a. s.

Technik pro 3D tisk - 20h týdně

Umíš složit 3D tiskárnu a máš v tom praxi? Vyznáš se v programech Cura, Slic3r, F3D, Meshmixer? Hledáme někoho pečlivého, kdo se vyzná a rozumí i technikám post procesu. Základy 3D modelování (Fusion 360) jsou výhodou.
Společnost: Sharplayers s.r.o.

Poradce zdravého životního stylu

Zajímavý a efektivní způsob práce ve wellness oboru. Osobní a ziskový růst. Možnost práce z domova.
Společnost: Kamila Chýlková

Hledáme copywritera PL!

Máš rád/a psaní a umíš napsat stejný text různými způsoby tak, aby byl pořád čtivý? Hledáme někoho, kdo bude s láskou tvořit texty pro web Flatio.com, který se zabývá zprostředkováním bydlení ve Varšavě a Krakově. A občas napíše i nějaký hezký článek o Polsku obecně. Bavilo by tě to? Tak se nám ozvi!
Společnost: Flatio

Hledáme copywritera PL!

Máš rád/a psaní a umíš napsat stejný text různými způsoby tak, aby byl pořád čtivý? Hledáme někoho, kdo bude s láskou tvořit texty pro web Flatio.com, který se zabývá zprostředkováním bydlení ve Varšavě a Krakově. A občas napíše i nějaký hezký článek o Polsku obecně. Bavilo by tě to? Tak se nám ozvi!
Společnost: Flatio

Úvěrový poradce

Pro zavedenou Pobočku Praha 5.Hledáme zaměstnance na sepisování půjček online.
Společnost: Petr Sedláček

Úvěrový poradce

Pro zavedenou Pobočku Praha 5.Hledáme zaměstnance na sepisování půjček online.
Společnost: Petr Sedláček

Úvěrový poradce

Pro zavedenou Pobočku Praha 5.Hledáme zaměstnance na sepisování půjček online.
Společnost: Petr Sedláček

obchodní zástupce

práce z domu, atraktivní odměňování, pracovní dobu si řídíte sami, pardubický kraj
Společnost: Monika Čerebová
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 Další
1/7

Proč byste měli pracovat na dálku?

Seznamte se s Petrou.

Petra vede oddělení zodpovědné za nábor nových pracovníků, zvyšování produktivity práce, motivaci současných zaměstnanců a vyhledávání úsporných opatření. Před 2 lety iniciovala zavedení práce na dálku včetně práce z domova pro všechny pracovníky, kde to povaha práce umožňuje a to v rámci všech 4 firemních poboček.
1/7
2/7

Ušetříte na pronájmu a energiích

Po 6ti měsíčním testování na 20 vybraných lidech, následném zaškolení pracovníků a plném nasazení nyní více než 80% pracovníků vykonává svou práci nezávisle na místě. Kanceláře využívají podle potřeby nejčastěji pro schůzky s některými klienty nebo pravidelné měsíční porady. Běžně vykonávají svou práci přímo u zákazníků, z domova, z coworking centra nebo odkudkoliv.
2/7
3/7

Snížíte náklady na cestování

V rámci zrealizovaného školení Jak pracovat na dálku, se pracovníci naučili využívat softwarové videokonference, online kancelář a pochopili základní rozdíly mezi komunikací na dálku a komunikací v kanceláři. V návaznosti na to poklesly za minulý rok celkové roční výdaje na cestování o 28%. S rychle rostoucími cenami energií Petra očekává v následujících letech ještě větší úspory. Současně se také zvýšila produktivita práce o 7% a to díky eliminaci času, který běžně pracovníci strávili na cestě mezi pobočkami nebo k zákazníkům.
3/7
4/7

Zaměstnanci vás budou milovat

S několika desítkami zaměstnanců, převážně rodiči s malými dětmi, se personální oddělení domluvilo na zkráceném pracovním úvazku. Kupodivu tento výpadek ani nemuseli nahradit náborem nových lidí. Při práci v kanceláři v minulosti se část pracovníků pouze tvářila, že pracuje, ale přitom si řešili své osobní věci. Konečně také mohli zaměstnat i 11 tělesně postižených a splnit tak zákonné normy. Už to bezúspěšně řešili několik let. Konstrukce budovy jim totiž neumožňovala provést nezbytné stavební úpravy.
4/7
5/7

Omezíte fluktuaci a nemocnost

Fluktuace se snížila téměř o polovinu. Podobné pracovní podmínky jim totiž nabízí jen málokdo. Podobně se snížila i nemocnost. Lidé jednoduše pracují z domova i když se necítí úplně v pořádku. Bez možnosti práce z domova by doma stonali a práce by jim “stála” v kanceláři až do úplného uzdravení. Navíc je nyní řada pracovníků více flexibilních a nedělá jim takový problém být k dispozici online i pozdě večer nebo o víkendu - samozřejmě jen v případě urgentní potřeby. Konečně také začali spolupracovat s několika experty, které nebylo možné i přes velký zájem firmy v minulosti přijmout, protože se nechtěli za prací trvale přestěhovat.
5/7
6/7

Důvěřujte, a pokud nevěříte, tak prověřujte!

Za hlavní překážku práce na dálku Petra považuje nedůvěru managementu v zaměstnance. Pravda je ovšem taková, že motivovaný člověk bude rád pracovat bez dozoru odkudkoliv a nemotivovaný si vždy najde cestu, jak se z práce “vykroutit”. Pro prolomení této psychologické bariéry na straně vedoucích pracovníků bylo zrealizováno několik seminářů na téma Metody řízení při práci na dálku. Dále nasadili vhodný online software pro projektové řízení a výkaznictví práce.
6/7
7/7

Vytvořte si podmínky pro další růst!
Vytvořte si významnou konkurenční výhodu!

Petře se s pomocí jejího týmu povedlo během 2 let významně snížit náklady a přinést firmě strategickou konkurenční výhodu, která ji pomůže dlouhodobě udržet či dokonce posílit současnou pozici na trhu.
7/7

© 2016 PRÁCE NA DÁLKU.CZ

Spolupracujeme: