Obchodník, který zachraňuje životy

Základní mzda: 30000 - 60000 Kč / měsíc
-

Hledáme obchodníka, který nám bude pomáhat vytvářet ve společnosti více hrdinů a moderních rytířů. Lidí, kteří se dokáží v kritických chvílích postarat o svou rodinu, své blízké, kolegy, ale i jednoduše slabší, kteří jsou na ně v danou chvíli odkázáni. Takové hrdiny umíme v lidech probouzet na našich kurzech sebeobrany, první pomoci a řešení krizových situací.


Prodávejte jako o život

Skvělá práce, ve které využijete Váš obchodní talent k něčemu, co Vám dává smysl a kvůli čemu budete ráno vstávat plni energie a nadšení do dalšího dne. Z našich statistik víme, že průměrný obchodník u nás může skrze kurzy, které sjedná, zachránit až 2 lidské životy měsíčně. Příběhy těchto lidí se k Vám dostanou, občas se s nimi i potkáte a Vy na sebe budete moci být právoplatně hrdí.

 

Čeká na Vás:

  • firemní telefon

  • odměna 30 000 – 60 000 Kč měsíčně

  • provize a bonusy, které nemají strop

 

Získáte vysokou míru svobody. Je nám jedno, zda budete skvělý výkon podávat z naší kanceláře nebo z lehátka u bazénu či na pláži. Plná podpora týmu Vám umožní, že se budete moci soustředit pouze na obchod a nebudete zahlceni papírováním ani zbytečnými formalitami.

Ve skvělé firmě

Ve skvělé firmě, která chce mnohé změnit a zanechat za sebou hmatatelnou stopu, se budete podílet na hlavním smyslu naší práce, kterým je záchrana životů. Aktuálně jich máme na kontě 33 a počet dál narůstá. Kromě nich je mezi námi téměř deset tisíc lidí, kteří prošli našimi kurzy v ČR, stovky odškolených firem a desítky zahraničních příležitostí, které čekají třeba právě na Vás.

Právě teď nastal ten moment, kdy víme, že máme pouze 10% klientů spokojených a 90% nadšených. Víme, že po našich kurzech je hlad jak u nás tak v zahraničí, nicméně ještě zdaleka nejsme všude, a proto má dobrý obchodník právě nyní skvělou příležitost využít ten nejvhodnější okamžik.


Stačí se přihlásit

Stačí se přihlásit a třeba právě Vy už první měsíc dokážete zachránit svůj první život. Nebo dokážete vzít ověřené programy z ČR a prorazit s nimi do dalších zemí, nebo překonáte rekord o největší dosaženou zakázku. Nebo prostě jen získáte práci v kolektivu výjimečných lidí, na kterou budete hrdí a bude Vám dávat smysl.

Stačí nám poslat životopis na personal@sorudo.cz. Ale neváhejte, počet míst je značně omezený.

Společnost

M-SOR s.r.o.

Web organizace: www.sorudo.cz
Se zahraniční účastí
Velikost organizace: <21 zaměstnanců

Lokalita pracoviště

Práce na dálku nebo z domova

Sektor a profese

Sektor zaměstnavatele: Obchod
Profese: Obchodník

Mzdové podmínky

Základní mzda: 30000 - 60000 Kč / měsíc

Pracovní úvazek

Práce na částečný úvazek, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

Ihned

Benefity

  • Mobilní telefon

Minimální vzdělání

Střední škola s maturitou

Kontaktovat zaměstnavatele

 
 

© 2016 PRÁCE NA DÁLKU.CZ

Spolupracujeme: