Společnost je jedním z nejvýznamnějších výrobců klávesnic, spínačů, řídících prvků a subsystémů.

Inženýr kvality

Základní mzda: 35000 - 40000 Kč / měsíc
hledáme vhodného uchazeče na tuto pozici

Pracovní náplň

 - zajišťování a kontrola dodržování systému kvality výroby

Nabízíme
  • motivující platové ohodnocení, 13. a 14. plat,
  • týden dovolené navíc,
  • možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu,
  • jazykové kurzy,
  • nadstandardní zaměstnanecké benefity (dotované stravování, příspěvky na penzijní připojištění, příspěvky na dopravu,
  • nabídka dotovaných volnočasových aktivit),
  • příjemné pracovní klima ve zkušeném kolektivu

 Požadavky

  • VŠ nebo SŠ vzdělání technického směru
  • vhodné pro absolventy
  • znalost německého, popř. anglického jazyka na komunikativní úrovni
  • znalost práce na PC (Windows, MS Office, SAP)
  • praxe v řízení kvality výroby v automobilovém průmyslu výhodou
  • orientace v kvalitativních normách ISO/TS 16949, popř. VDA 19.2
  • ochota příležitostného cestování do zahraničí (Německo)
  • řidičský průkaz sk. B – aktivní řidič

Společnost

Žirafa.cz s.r.o.

Web organizace: www.zirafa.cz
Domácí bez zahraniční účasti
Rok založení organizace: 2015
Velikost organizace: 21-50 zaměstnanců

Lokalita pracoviště

Winstona Churchilla 1328/9, 40001 Ústí nad Labem(Ústecký kraj), Česká republika

Sektor a profese

Sektor zaměstnavatele: Výrobní sektor
Profese: Inženýr kvality

Mzdové podmínky

Pracovní úvazek

Práce na plný úvazek, Dvojsměnný provoz

Datum nástupu

Ihned

Benefity

  • Mobilní telefon
  • Příspěvek na dopravu
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Příspěvek na stravu

Minimální vzdělání

Střední škola s maturitou, obor Technika a elektrotechnika

Požadované jazyky

  • Němčina - mírně pokročilý
  • Angličtina - mírně pokročilý

Řidičské oprávnění

  • B - osobní automobily

Kontaktovat zaměstnavatele