Příjmeme muže i ženy - mzda 25 330 + 13.plat Pro významnou automobilovou společnosti se sídlem v Kolíně u Prahy hledáme muže i ženy do výroby. Nástup ihned. Velmi nadstandardní příjmy! Pro uchazeče z Moravy je zajištěno ubytování a příspěvek na ubytování a po půl roce možný přestup do kmenového stavu automobilového závodu a získat tak výhody jako možnost zažádat si o firemní byt a další.

Operátor výroby

Základní mzda: 19000 - 26000 Kč / měsíc
Chcete pořádný plat? Pojďte pracovat do TPCA!

Nabízíme

- Místo výkonu práce: Kolín (Středočeský kraj)
-Základní nástupní mzda 18 300 Kč
-Základní mzda od 4. měsíce 21 270 Kč
-Výkonnostní, docházkové bonusy 3000Kč / měsíc
-Příplatky za přesčas - 25%
-Příplatky za noční - minimálně 15 Kč/hod.
-Příplatky za práci v sobotu a neděli - minimálně 12 Kč/hod.
-Prémie za mimořádné soboty nebo ve svátek + 800 Kč
-13 mzda
-Dotované závodní stravování
-Příspěvek na ubytování 1 500 Kč
-Po 1/2 roce převod do kmene a možnost firemního bytu

Náplň práce

-Práce na výrobní lince svařovna, lisovna, montáž, lakovna, kontrola kvality
-Kontrola provedené práce a práce v týmu
-Práce v taktu

Požadujeme

- fyzickou zdatnost a kondici, manuální zručnost, spolehlivost
- schopnost pracovat v týmu
- ochotu pracovat plánovaný přesčas
- praxe je výhodou - ne nutností
- práce je vhodná i pro absolventy

Společnost

Ascari s.r.o.

Domácí bez zahraniční účasti
Velikost organizace: 51-100 zaměstnanců

Lokalita pracoviště

Práce na dálku nebo z domova

Sektor a profese

Sektor zaměstnavatele: Personální agentury
Profese: Operátor výroby

Mzdové podmínky

Pracovní úvazek

Práce na plný úvazek, Dvojsměnný provoz

Datum nástupu

Ihned

Benefity

  • Příspěvek na bydlení
  • Příspěvek na stravu

Minimální vzdělání

Základní škola

Kontaktovat zaměstnavatele