Pro každého, kdo chce zlepšit své manažerské schopnosti

Získejte praktický ebook!

Řízení vzdálených pracovníků - Kdy a proč práce na dálku (ne)funguje

Vložte svůj e-mail do formuláře vpravo a získejte prakticky zaměřenou knihu, která vám přinese vyzkoušené návody pro efektivnější řízení na dálku. Naučte se nové dovednosti a zvyšte nejen svou osobní konkurenceschopnost, ale také produktivitu celého týmu. Po dobrém!

158 stránek ověřených informací.

Mnoho praktických tipů, jak zefektivnit běžnou práci v kanceláři

Stáhněte si knihu zdarma jako ebook

Zadejte váš e-mail a my vám zašleme odkaz ke stažení

Váš e-mail:

Získejte tištěnou knihu za poštovné

Zadejte váš e-mail pro zaslání informací pro platbu

Cena poštovného a balného 99 KčNapsali o knize 

"Kniha byla velmi dobrým zdrojem informací pro přípravu pravidel práce na dálku v naší organizaci. Zajímavým způsobem informuje o různých aspektech práce na dálku, sebeřízení výkonu a podobně."

Zdeněk Šintler, RWE, a.s.  www.rwe.cz


"Kniha se mi líbila, obsahuje komplexní popis problematiky ze všech stran. Osobně mne nejvíc zaujala část o projektově komunitním řízení."

Zdeněk Pechal, Your system, s.r.o.  www.ys.cz


"Buzzwordových manuálů a 10 zaručených tipů na ..., je plný trh. Práce na dálku od Michala je na osobní zkušenosti detailně zpracovaný systém, který pomáhá projít úskalími práce na dálku a maximální využití z toho co vzdálená práce nabízí."

Honza Slavík, Jedi Knight  ovax.cz


"Pročetl jsem Vaši knihu Řízení vzdálených pracovníků a blahopřeji, moc se mi líbí. Texty lze využít nejenom pro práci z domova. Mohla by pomoci všem zájemcům a pochybovačům. "

Mgr. Libor Košťál, MBA, vedoucí odboru kancelář ředitele, Krajský úřad Královéhradeckého kraje


"Tuto knihu, by si mel kazdy prinejmensim stahnout do sveho tabletu ci chytreho telefonu. Kazdy schopny manazer, co umi cist mezi radky, by si pak mel zazadat o svuj vlastni vytisk, protoze je to kucharka v oblasti efektivniho vyuzivani sveho potencialu a sebediscipliny. "

Jakub Pacanda, jednatel společnosti SMART BUZZ s.r.o., VIRPR.cz


"Kniha pana Martocha se mi fakt líbila. Autor má asi lidi rád a proto je radost po něm něco číst. Na zadarmovou knížku nejčtivější knížka, co jsem potkal. V knížce se mi nejvíc líbilo:
  • minimum slovní vaty - spousta podobných publikací často klesne k tomu, že neustále omílá již dávno známé pravdy, a to si fakt nemusím znova číst.
  • uvítal jsem, že na konci každé skupiny příběhů byl i příběh (příklad) neúspěšný - často, když někdo píše o nějaké technologii či technice, tak uvádí jen klady a jak je všechno super, což je samozřejmě hloupost a podvědomě to víme, takže u takového super-sluníčkového článku pak člověk pochybuje, jestli je to pravda a říká si: OK, a kde je ten háček?
  • čekal jsem na nějaký odrážkovaný seznam Best practices. Dočkal jsem se ho v kapitole 33 praktických tipů.
  • pěkně malované obrázky."

Michal Šustek

© 2016 PRÁCE NA DÁLKU.CZ

Spolupracujeme: