Návod pro manažery, podnikatele a personalisty, jak zvýšit konkurenceschopnost vaší organizace

Získejte unikátní ebook!

Práce na dálku - jak chytře zvýšit konkurenceschopnost vaší
organizace

Vložte svůj e-mail do formuláře vpravo a získejte prakticky zaměřenou knihu, která pomůže vaší firmě získat náskok před konkurencí. Snižte chytře náklady, zvyšte efektivitu a spokojenost zaměstnanců. Získejte více času pro svoji firmu.

146 stránek ověřených informací.

Práce je to, co děláte a NE místo, kde se nacházíte vy a vaši zaměstnanci.

Stáhněte si knihu zdarma v PDF, TXT pro Kindle či ePUB

Zadejte váš e-mail a my vám zašleme odkaz ke stažení

Váš e-mail:Napsali o knize 

"Konstatuji, že kniha má „hlavu a patu“, neobsahuje zbytečnosti a přesně charakterizuje a ukazuje východiska ze současné situace, která je složitá nejen pro vztah zaměstnanec – zaměstnavatel. Popisovaná řešení a nástroje jsou „návodem“ na záchranu mnoha živnostníků, mikro, malých, ale také středních firem. To, o čem píšete, je řešením pro zavedení efektivní spolupráce, možnosti společné vnější komunikace a celkové marketingové nadstavby. Takto se malí mohou „stát většími“, konkurenceschopnějšími. Významný může být synergický efekt."

Tadeáš Hlawiczka, CEO Cespol Group

"Asi z poloviny jsem pročetl knihu Práce na dálku a první dojem je, že jako příslušník generace X jsem totálně out :) Naštěstí mám synka z generace Z, tak mám snad ještě šanci… Je to zajímavá kniha, musím říct, že uvádí na pravou míru informace, o kterých jsem „nějak" zběžně cosi zaslechl."

Aleš Sladký, sales kouč

"Kniha Práce na dálku se mi moc líbí. Přehledné členění, živá a zábavná grafika, velice aktuální téma. Pro mě přínosný zdroj informací. Přestože větší část z těchto informací je mi známá a naše firma na ně klade velký důraz, je super je mít v takové ucelené strukturované formě a samozřejmě se přiučit i nové věci. Zatím jsem pročetla jen zběžně, ale zdá se mi to velice srozumitelné a čtivé."

Sonia Viktor Broučková, HR Advisor DuPont

Dostal jsem při setkání s Michalem Martochem do rukou jeho knihu „Práce na dálku – Jak chytře zvýšit konkurenceschopnost organizace“.  Podle mne ji vystihuje jeden z výroků Exupéryho: „Dokonalost není tehdy, když už není co přidat, ale když už není co ubrat.“ to, co se zde povedlo. Dostává se Vám do rukou 146 stran velice srozumitelného a strukturovaně uspořádaného, obsahu. Pokud by kniha byla stručnější, byla by jako heslo na Wikipedii, kdyby byla obsažnější, byla by jako Encyklopedie Brittanica, ve které při vydání již mnoho informací neplatí.
Takto se Vám dostává do ruky rádce, kuchařka, zdroj odpovědí a možných argumentů pro manažery, majitele, Vás samotné jak uspořit obrovské prostředky firem, zákazníků a Vás samotných (peníze, čas), - mít svou kancelář všude (a nikde), pracovat (i v týmu) na dálku, zvýšit spokojenost Vašich zákazníků, zlepšit své procesy (v produktivitě i kvalitě), pracovat bezpečněji, pohodlněji a spokojeněji.
Mohu jen doporučit, začtěte,  překonejte své obavy, ošetřete rizika – pokud nějaká jsou - a od zítřka dělejte víc s menším úsilím a větší zábavou. Škoda, že jsem ji neměl v rukou a půl roku dřív.

Jiří Černý, na volné noze

"Váš ebook jsem začal číst a s potěšením jsem zjistil, že je napsán velice srozumitelně. Myslím, že to co děláte, bude mít významný přínos pro mnoho firem, které se nebudou bát Práce na dálku. V současnosti se nezávisle snažíme o podobný model a vaše práce mi jen potvrdila, že jdeme správným směrem. Děkuji za to, co děláte."

Josef Mencl, jednatel MENCL PRO


Podělte se o své dojmy nebo doporučte ebook vaším známým

© 2016 PRÁCE NA DÁLKU.CZ

Spolupracujeme: