A už jdeme do finále...

Psychologické výzkumy tvrdí, že člověku čas - respektive jeho vnímání - se s věkem zrychluje. Možná to platí i pro projekty, protože mám pocit, že jsme práci na něm začali teprve nedávno a již se chýlí ke konci a čekají nás poslední 3 měsíce, nabité událostmi.


Největší z nich bude bezpochyby konference s tématem práce na dálku, která se koná dne 15. 11. 2012 v Brně: www.pracenadalku.cz/vzdelavani/konference-prace-na-dalku

Cílem konference je vytvořit platformu, na které se mohou setkat všichni, koho zajímají možnosti utvářet pracovní život novým způsobem, s pomocí nových nástrojů, jaké nám moderní doba nabízí. K tomu potřebujeme změnit svůj náhled na pracovní i soukromý život, potřebujeme si osvojit nové nástroje i nové kompetence. Pravděpodobně nejdůležitějším aspektem změny je podpora ostatních, stejně smýšlejících lidí a sdílení zkušeností. Proto bude v rámci konference vytvořeno dostatek prostoru pro diskuze všech zúčastněných.

V oblasti vzdělávání a předávání know-how projekt sklízí své plody: proběhlo již všech 28 webinářů. Pokud patříte mezi ty, kdo se webinářů nemohli zúčastnit v daném čase, máte stále možnost si stáhnout kterýkoliv z nich zdarma zde: www.pracenadalku.cz/vzdelavani/videozaznamy.

Jinak je tomu u posledního workshopu, kterého se zpětně zúčastnit nemůžete. Tentokrát bude zaměřen ryze prakticky na diskriminační otázky u pohovoru a jeho cílem je posílit vaši schopnost odpovídat i na ty nejnepříjemnější. Tato dovednost se zcela jistě může dříve či později hodit každému. Přihlásit se stále můžete zde: www.pracenadalku.cz/vzdelavani/seminare-a-workshopy

Jsme si též vědomi, že situace každého z vás je specifická a proto nadále pokračuje možnost využití individuálních konzultací. Tyto konzultace je možné poskytnout e-mailem, osobně, telefonicky nebo přes skype. Jedná se o jedinečnou možnost využít nabídky těchto konzultací zdarma: www.pracenadalku.cz/vzdelavani/individualni-poradenstvi.

Hledáte-li zaměstnance či práci, pak vás jistě potěší zpráva, že webové stránky jsou plně připravené pro Vaše potřeby. Nabídky naleznete zde: www.pracenadalku.cz/nabidky-prace. Jste-li zaměstnavatel, registrace vám umožní nejen zadat svůj vlastní inzerát, ale též hledat zaměstnance dle odvětví a jejich konkrétních životopisů: www.pracenadalku.cz/hledam-pracovniky. Jelikož je náš projekt zaměřený na flexibilní úvazky, nabídky flexibilních forem práce budou lépe zviditelněné.

V neposlední řadě Vás chceme informovat, že světlo světa na konci léta spatřily naše dvě příručky o Slaďování soukromého a pracovního života a o Práci na dálku.

Stáhnout si příručky ve formě ebooku můžete zde:


Příručka o Slaďování nabízí zamyšlení se nad tím, jaké místo má toto téma v současném i budoucím pracovním světě, přináší příklady z praxe, nastiňuje možnosti, jak  postupovat v rámci organizace i na osobní úrovni. Kromě toho spojuje téma Slaďování s tématem Diversity, rodičovských kompetencí a flexibilními úvazky.
 
Příručka o Práci na dálku je informačně nabitým návodem ohledně tématu. Dozvíte se v ní vše potřebné k tomu, abyste byli schopni pracovat na dálku či to umožnili svým zaměstnancům - a nejlépe obojí :-). Kromě toho zde naleznete informace vztahující se k práci z domova, příklady dobré praxe od nás i ze zahraničí.

Uvítáme Vaši zpětnou vazbu a komentáře, které můžete psát na email: info@pracenadalku.cz

Datum vložení: 16. 10. 2012    

Napsala: Blanka Junová


© 2016 PRÁCE NA DÁLKU.CZ

Spolupracujeme: