Aktuální nabídky práce

Virtuální asistent - SORUDO

:-)
Společnost: M-SOR s.r.o.

Obchodník, který zachraňuje životy

:-)
Společnost: M-SOR s.r.o.

Manažer obchodního týmu

:-)
Společnost: M-SOR s.r.o.

Manažer náboru superhrdinů (HR)

Čeká Vás: Práce ve skvělém kolektivu malé rychle rostoucí firmy Možnost podílet se na záchraně životů a vidět za sebou výsledek své práce Odměna až 60 000 Kč měsíčně s neomezenými bonusy (po zapracování) Tvorba zcela nového oddělení uvnitř firmy Navíc získáte vysokou míru svobody.
Společnost: M-SOR s.r.o.

PPC specialista / Marketing guru, co vyprodá naše sklady (junior)

Na tuto pozici hledáme člověka, který se specializuje na správu PPC kampaní a výkonnostní marketing. Musíš mít několikaleté zkušenosti z e-commerce nebo marketingové agentury.
Společnost: Reedog s.r.o.

Překladatel pro Polsko

Do našeho týmu hledáme nového kolegu, který bude mít na starosti kompletní překlady Polského webu.
Společnost: Reedog s.r.o.

Zákaznická podpora a překlady pro Maďarsko

Do našeho týmu hledáme nového kolegu, který bude mít na starosti překlady a celý maďarský trh.
Společnost: Reedog s.r.o.

Obchodní zástupce

Hledáme zástupce z regionů v rámci celé ČR!!! Chcete si organizovat svůj čas sami a přitom být velmi slušně odměněni za svou aktivitu? Nemáte předchozí zkušenosti nebo je naopak chcete pořádně zúročit? Hledáte smysluplnou a zajímavou profesi? Zkuste to s námi.
Společnost: EDUCA KIDS s.r.o.

Rozpočtář elektro - Samostatná práce z domova

Rozpočtář elektro: tvorba cenových nabídek el. instalace (silnoproud a slaboproud).
Společnost: Project International a.s.

Pracovník v kovovýrobě - Týdenní zálohy

Nabízíme - dlouhodobé zaměstnání - práce na DPČ/HPP - zajímavé finanční ohodnocení - příspěvek na stravování, MHD - týdenní zálohy - volné víkendy - ubytování - nástup od ledna 2018
Společnost: 123-práce.cz s.r.o.

Obchodník, který zachraňuje životy

-
Společnost: M-SOR s.r.o.

Supervizor obchodního týmu

-
Společnost: M-SOR s.r.o.

Operátor výroby - plastové výlisky

Požadujeme - minimálně základní vzdělání - manuální zručnost - dobrý zdravotní stav - ochotu pracovat na směny Nabízíme - mzda 18 840 ,-/ dle počtu odpracovaných směn - práci na HPP/DPČ - svoz do práce a z práce ZDARMA - týdenní zálohy - možnost práce přesčas
Společnost: 123-práce.cz s.r.o.

Operátor ve slévárně - Vsetín (ubytování)

Požadujeme: Praxe na obdobné pozici VÝHODOU Dobrý zdravotní stav Pečlivost Spolehlivost Nástup možný ihned!
Společnost: 123-práce.cz s.r.o.

Servisní technik průmyslových mycích zařízení - OBJ1897

Do stabilní, dynamicky se rozvíjející mezinárodní společnosti hledáme vhodného kandidáta na HPP. V případě, že jste samostatná, flexibilní osoba ochotná cestovat po ČR i do zahraničí, máte vyhlášku 50, znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni a ŘP skupiny B, chuť a aktivní přístup k práci, prosíme o zaslání životopisu na tuto pozici.
Společnost: Žirafa.cz s.r.o.

Projektant elektro, rozpočtář

Projektant elektro, rozpočtář. Tvorba cenových nabídek, návrhy el. instalace, vyhotovení PD elektro (DSP, DPS, DSS). Spolupráce na projektech "chytré" instalace, Smart Home.
Společnost: Project International a.s.

Montážní dělník do kovovýroby -Týdenní zálohy

- dlouhodobé zaměstnání - práce na DPČ/HPP - zajímavé finanční ohodnocení - 120,-/hod. - příspěvek na stravování, MHD - práci v čistém a moderním prostředí - možnost týdenních záloh - volné víkendy - ubytování - nástup možný IHNED
Společnost: 123-práce.cz s.r.o.

Programátor/ka

Do prosperující firmy v Olomouci hledáme novou posilu IT týmu. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat.
Společnost: Žirafa.cz s.r.o.

Senior PHP Developer

Sháníme PHP Programátora, který bude mít na starost provoz stránek www.lekarna.cz a www.mojalekaren.sk. Nabízíme možnost home office a mnoho benefitů.
Společnost: HR link s.r.o.

Specialista zákaznické kvality

Do mezinárodní společnosti hledáme novou posilu týmu. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat. Možná hledáme právě Vás!
Společnost: Žirafa.cz s.r.o.
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 Další
1/7

Proč byste měli pracovat na dálku?

Seznamte se s Petrou.

Petra vede oddělení zodpovědné za nábor nových pracovníků, zvyšování produktivity práce, motivaci současných zaměstnanců a vyhledávání úsporných opatření. Před 2 lety iniciovala zavedení práce na dálku včetně práce z domova pro všechny pracovníky, kde to povaha práce umožňuje a to v rámci všech 4 firemních poboček.
1/7
2/7

Ušetříte na pronájmu a energiích

Po 6ti měsíčním testování na 20 vybraných lidech, následném zaškolení pracovníků a plném nasazení nyní více než 80% pracovníků vykonává svou práci nezávisle na místě. Kanceláře využívají podle potřeby nejčastěji pro schůzky s některými klienty nebo pravidelné měsíční porady. Běžně vykonávají svou práci přímo u zákazníků, z domova, z coworking centra nebo odkudkoliv.
2/7
3/7

Snížíte náklady na cestování

V rámci zrealizovaného školení Jak pracovat na dálku, se pracovníci naučili využívat softwarové videokonference, online kancelář a pochopili základní rozdíly mezi komunikací na dálku a komunikací v kanceláři. V návaznosti na to poklesly za minulý rok celkové roční výdaje na cestování o 28%. S rychle rostoucími cenami energií Petra očekává v následujících letech ještě větší úspory. Současně se také zvýšila produktivita práce o 7% a to díky eliminaci času, který běžně pracovníci strávili na cestě mezi pobočkami nebo k zákazníkům.
3/7
4/7

Zaměstnanci vás budou milovat

S několika desítkami zaměstnanců, převážně rodiči s malými dětmi, se personální oddělení domluvilo na zkráceném pracovním úvazku. Kupodivu tento výpadek ani nemuseli nahradit náborem nových lidí. Při práci v kanceláři v minulosti se část pracovníků pouze tvářila, že pracuje, ale přitom si řešili své osobní věci. Konečně také mohli zaměstnat i 11 tělesně postižených a splnit tak zákonné normy. Už to bezúspěšně řešili několik let. Konstrukce budovy jim totiž neumožňovala provést nezbytné stavební úpravy.
4/7
5/7

Omezíte fluktuaci a nemocnost

Fluktuace se snížila téměř o polovinu. Podobné pracovní podmínky jim totiž nabízí jen málokdo. Podobně se snížila i nemocnost. Lidé jednoduše pracují z domova i když se necítí úplně v pořádku. Bez možnosti práce z domova by doma stonali a práce by jim “stála” v kanceláři až do úplného uzdravení. Navíc je nyní řada pracovníků více flexibilních a nedělá jim takový problém být k dispozici online i pozdě večer nebo o víkendu - samozřejmě jen v případě urgentní potřeby. Konečně také začali spolupracovat s několika experty, které nebylo možné i přes velký zájem firmy v minulosti přijmout, protože se nechtěli za prací trvale přestěhovat.
5/7
6/7

Důvěřujte, a pokud nevěříte, tak prověřujte!

Za hlavní překážku práce na dálku Petra považuje nedůvěru managementu v zaměstnance. Pravda je ovšem taková, že motivovaný člověk bude rád pracovat bez dozoru odkudkoliv a nemotivovaný si vždy najde cestu, jak se z práce “vykroutit”. Pro prolomení této psychologické bariéry na straně vedoucích pracovníků bylo zrealizováno několik seminářů na téma Metody řízení při práci na dálku. Dále nasadili vhodný online software pro projektové řízení a výkaznictví práce.
6/7
7/7

Vytvořte si podmínky pro další růst!
Vytvořte si významnou konkurenční výhodu!

Petře se s pomocí jejího týmu povedlo během 2 let významně snížit náklady a přinést firmě strategickou konkurenční výhodu, která ji pomůže dlouhodobě udržet či dokonce posílit současnou pozici na trhu.
7/7

© 2016 PRÁCE NA DÁLKU.CZ

Spolupracujeme: