Aktuální nabídky práce
Zobrazuji výsledky podle filtru:
Region: Práce na dálku nebo z domova - odebrat

Projektant elektro, rozpočtář

Projektant elektro, rozpočtář. Tvorba cenových nabídek, návrhy el. instalace, vyhotovení PD elektro (DSP, DPS, DSS). Spolupráce na projektech "chytré" instalace, Smart Home.
Společnost: Project International a.s.

Asistent výrobní linky - BONUS ZA KAMARÁDA 2tis.!

Nabízíme - dlouhodobé zaměstnání - práce na DPČ/HPP - zajímavé finanční ohodnocení - 120,-/hod. - příspěvek na stravování, MHD - týdenní zálohy - volné víkendy - ubytování - nástup možný IHNED
Společnost: 123-práce.cz s.r.o.

Montážní dělník do kovovýroby -Týdenní zálohy

- dlouhodobé zaměstnání - práce na DPČ/HPP - zajímavé finanční ohodnocení - 120,-/hod. - příspěvek na stravování, MHD - práci v čistém a moderním prostředí - možnost týdenních záloh - volné víkendy - ubytování - nástup možný IHNED
Společnost: 123-práce.cz s.r.o.

Programátor/ka

Do prosperující firmy v Olomouci hledáme novou posilu IT týmu. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat.
Společnost: Žirafa.cz s.r.o.

Senior PHP Developer

Sháníme PHP Programátora, který bude mít na starost provoz stránek www.lekarna.cz a www.mojalekaren.sk. Nabízíme možnost home office a mnoho benefitů.
Společnost: HR link s.r.o.

SAMOSTATNÝ PRACOVNÍK JAKOSTI QC

Hledáme novou posilu pro významného klienta na pozici - Pracovník jakosti
Společnost: Žirafa.cz s.r.o.

TECHNICKÝ PRACOVNÍK VÝROBY

Hledáme technického pracovníka.
Společnost: Žirafa.cz s.r.o.

RUČNÍ SVÁŘEČ

Ruční svařování, pohledové svařování, praxe na pozici, vyučen, praxe ve svařování kovových výrobků CO (nemusí být průkaz důležitá je praxe), třísměnný provoz, motivující příjem, lokalita Hustopeče
Společnost: Žirafa.cz s.r.o.

Technolog

Na tuto pozici hledáme vhodného kandidáta
Společnost: Žirafa.cz s.r.o.

VEDOUCÍ POBOČKY - PERSONÁLNÍ MANAŽER – Český Krumlov (vlastní obchodní zastoupení)

Hledáme kandidáta na pozici VEDOUCÍ POBOČKY - PERSONÁLNÍ MANAŽER – (vlastní obchodní zastoupení)
Společnost: Žirafa.cz s.r.o.

Technolog

Na tuto pozici hledáme vhodné kandidáty
Společnost: Žirafa.cz s.r.o.

Seřizovač

Na tuto pozici hledáme vhodné kandidáty
Společnost: Žirafa.cz s.r.o.

Personální konzultant

na tuto pozici hledáme vhodné kandidáty
Společnost: Žirafa.cz s.r.o.

Hledáme obchodníky/spolupracovníky

Hledáme do nově vznikajícího týmu komunikativní spolupracovníky. Možnost vybudovat si příjmy zajištující finanční nezávislost. Vhodné i jako vedlejší podnikání. Nabízíme své zkušenosti a maximální podporu.
Společnost: Markéta Pospíšilová

Obchodní zástupce

Sháníme obchodního zástupce pro prodej právních balíčků SVJ. Nabízíme samostatnost, flexibilitu a zajímavé finanční ohodnocení.
Společnost: HR link s.r.o.

Obchodní zástupce - inzerce

sháníme obchodního zástupce pro prodej inzerce do renomovaného právního magazínu. Nabízíme samostatnost, flexibilitu a dobře prodejný produkt.
Společnost: HR link s.r.o.

Senior Analyst, Junior Analyst / Tester

Pro naši společnost hledáme nového kolegu či kolegyni na Senior Analyst, Junior Analyst / Tester
Společnost: PROFI CREDIT Czech a.s.

Technik údržby forem JBC/ OBJ 764

Pracovní náplň: • operativní údržba forem – její provádění • modifikace a opravy forem • práce ve vícesměnném provozu
Společnost: Žirafa.cz s.r.o.

Montér klimatizačních jednotek

Baví tě pracovat v týmu? Nové technologie ti nejsou cizí? Hledáš smysluplnou práci, ze které vidíš okamžitý výsledek? Jsi šikovný a poradíš si s každým problémem? Ano? Pak právě tebe hledáme!
Společnost: 81 klima APM, s.r.o.

Zaměřovač klimatizací

Rád komunikuješ s lidmi? Jsi technický typ? Klimatizační technologie ti nejsou cizí? Máš obchodního ducha? Ano? Pak právě tebe hledáme!
Společnost: 81 klima APM, s.r.o.
1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další
1/7

Proč byste měli pracovat na dálku?

Seznamte se s Petrou.

Petra vede oddělení zodpovědné za nábor nových pracovníků, zvyšování produktivity práce, motivaci současných zaměstnanců a vyhledávání úsporných opatření. Před 2 lety iniciovala zavedení práce na dálku včetně práce z domova pro všechny pracovníky, kde to povaha práce umožňuje a to v rámci všech 4 firemních poboček.
1/7
2/7

Ušetříte na pronájmu a energiích

Po 6ti měsíčním testování na 20 vybraných lidech, následném zaškolení pracovníků a plném nasazení nyní více než 80% pracovníků vykonává svou práci nezávisle na místě. Kanceláře využívají podle potřeby nejčastěji pro schůzky s některými klienty nebo pravidelné měsíční porady. Běžně vykonávají svou práci přímo u zákazníků, z domova, z coworking centra nebo odkudkoliv.
2/7
3/7

Snížíte náklady na cestování

V rámci zrealizovaného školení Jak pracovat na dálku, se pracovníci naučili využívat softwarové videokonference, online kancelář a pochopili základní rozdíly mezi komunikací na dálku a komunikací v kanceláři. V návaznosti na to poklesly za minulý rok celkové roční výdaje na cestování o 28%. S rychle rostoucími cenami energií Petra očekává v následujících letech ještě větší úspory. Současně se také zvýšila produktivita práce o 7% a to díky eliminaci času, který běžně pracovníci strávili na cestě mezi pobočkami nebo k zákazníkům.
3/7
4/7

Zaměstnanci vás budou milovat

S několika desítkami zaměstnanců, převážně rodiči s malými dětmi, se personální oddělení domluvilo na zkráceném pracovním úvazku. Kupodivu tento výpadek ani nemuseli nahradit náborem nových lidí. Při práci v kanceláři v minulosti se část pracovníků pouze tvářila, že pracuje, ale přitom si řešili své osobní věci. Konečně také mohli zaměstnat i 11 tělesně postižených a splnit tak zákonné normy. Už to bezúspěšně řešili několik let. Konstrukce budovy jim totiž neumožňovala provést nezbytné stavební úpravy.
4/7
5/7

Omezíte fluktuaci a nemocnost

Fluktuace se snížila téměř o polovinu. Podobné pracovní podmínky jim totiž nabízí jen málokdo. Podobně se snížila i nemocnost. Lidé jednoduše pracují z domova i když se necítí úplně v pořádku. Bez možnosti práce z domova by doma stonali a práce by jim “stála” v kanceláři až do úplného uzdravení. Navíc je nyní řada pracovníků více flexibilních a nedělá jim takový problém být k dispozici online i pozdě večer nebo o víkendu - samozřejmě jen v případě urgentní potřeby. Konečně také začali spolupracovat s několika experty, které nebylo možné i přes velký zájem firmy v minulosti přijmout, protože se nechtěli za prací trvale přestěhovat.
5/7
6/7

Důvěřujte, a pokud nevěříte, tak prověřujte!

Za hlavní překážku práce na dálku Petra považuje nedůvěru managementu v zaměstnance. Pravda je ovšem taková, že motivovaný člověk bude rád pracovat bez dozoru odkudkoliv a nemotivovaný si vždy najde cestu, jak se z práce “vykroutit”. Pro prolomení této psychologické bariéry na straně vedoucích pracovníků bylo zrealizováno několik seminářů na téma Metody řízení při práci na dálku. Dále nasadili vhodný online software pro projektové řízení a výkaznictví práce.
6/7
7/7

Vytvořte si podmínky pro další růst!
Vytvořte si významnou konkurenční výhodu!

Petře se s pomocí jejího týmu povedlo během 2 let významně snížit náklady a přinést firmě strategickou konkurenční výhodu, která ji pomůže dlouhodobě udržet či dokonce posílit současnou pozici na trhu.
7/7

© 2016 PRÁCE NA DÁLKU.CZ

Spolupracujeme: