Aktuální nabídky práce
Zobrazuji výsledky podle filtru:
Region: Práce na dálku nebo z domova - odebrat

Senior Analyst, Junior Analyst / Tester

Pro naši společnost hledáme nového kolegu či kolegyni na Senior Analyst, Junior Analyst / Tester
Společnost: PROFI CREDIT Czech a.s.

Technik údržby forem JBC/ OBJ 764

Pracovní náplň: • operativní údržba forem – její provádění • modifikace a opravy forem • práce ve vícesměnném provozu
Společnost: Žirafa.cz s.r.o.

Montér klimatizačních jednotek

Baví tě pracovat v týmu? Nové technologie ti nejsou cizí? Hledáš smysluplnou práci, ze které vidíš okamžitý výsledek? Jsi šikovný a poradíš si s každým problémem? Ano? Pak právě tebe hledáme!
Společnost: 81 klima APM, s.r.o.

Zaměřovač klimatizací

Rád komunikuješ s lidmi? Jsi technický typ? Klimatizační technologie ti nejsou cizí? Máš obchodního ducha? Ano? Pak právě tebe hledáme!
Společnost: 81 klima APM, s.r.o.

Koordinátor

Koordinace svého týmu nebo doporučování zboží dále za provizi nebo nákup zboží se slevami.
Společnost: La Femme

Úvěrový poradce

svěřená klientela, péče o příchozí klienty, telefonická komunikace, úverová problematika
Společnost: Jana Kovaříková

Personální konzultant - HR Recruiter Liberec

Personalista, Náborář, Administrativa
Společnost: Žirafa.cz s.r.o.

obchodní zástupce

Hledáme kolegu do kanceláře v Ostravě! Hledáme kolegu pro provoz kanceláře v Ostravě. Vaší náplní práce bude péče o stávající klienty, zpracování přidělených klientů, vše v oblasti nebankovních úvěrů.
Společnost: Jana Kovaříková

PLC programátor senior pro nápojový průmysl

Pro našeho významného kienta hledáme PLC programátora
Společnost: Žirafa.cz s.r.o.

Frézař, seřizovač na CNC

Hledáme frézaře - seřizovače s ochotou pracovat ve 12-hodiných pracovních směnách. Požadujeme zkušenosti s danou pozicí, manuální zručnost. Nabízíme možnost růstu, příspěvek na stravování, bezplatnou autobusovou dopravu firemním autobusem a další bonusy. Platové ohodnocení je 20 - 30 000 Kč/měs. Místo výkonu práce oblast Ústí nad Orlicí.
Společnost: Žirafa.cz s.r.o.

Programátor ve výrobě

Hledáme programátora CNC do výrobní společnosti. Požadujeme prax s programováním PLC Siemens a Kuka, vyhlášku 50 s §6. Nabízíme možnost růstu, příspěvek na stravování, bezplatnou autobusovou dopravu firemním autobusem a další bonusy. Platové ohodnocení je 20 - 35 000 Kč/měs. Místo výkonu práce oblast Vysokého Mýta.
Společnost: Žirafa.cz s.r.o.

Seřizovač

Hledáme seřizovače s ochotou pracovat ve 3-směnném provozu. Požadujeme zkušenosti s danou pozicí, manuální zručnost. Nabízíme možnost růstu, příspěvek na stravování, bezplatnou autobusovou dopravu firemním autobusem a další bonusy. Platové ohodnocení je 20 - 30 000 Kč/měs. Místo výkonu práce oblast Vysokého Mýta.
Společnost: Žirafa.cz s.r.o.

Nástrojář

Hledáme nástrojáře s ochotou pracovat ve 3-směnném provozu. Požadujeme zkušenosti s danou pozicí, manuální zručnost. Nabízíme možnost růstu, příspěvek na stravování, bezplatnou autobusovou dopravu firemním autobusem a další bonusy. Platové ohodnocení je 20 - 30 000 Kč/měs. Místo výkonu práce oblast Vysokého Mýta.
Společnost: Žirafa.cz s.r.o.

Skladník s VZV

Hledáme řidiče VZV do výroby. Požadujeme zkušenosti s VZV a prací ve skladu. Nabízíme možnost růstu, příspěvek na stravování, bezplatnou autobusovou dopravu firemním autobusem a další bonusy. Platové ohodnocení je od 20 000 Kč/měs. Místo výkonu práce oblast Vysokého Mýta.
Společnost: Žirafa.cz s.r.o.

Elektrikář – i pro absolventy

Hledáme elektrikáře do výroby. Požadujeme technické vzdělání a platnou vyhlášku 50 s ochotou pracovat ve vícesměnném provozu. Nabízíme zázemí a perspektivu, týden dovolené navíc, příspěvek na stravování, příspěvek na telefon a další bonusy. Platové ohodnocení je od 20 000 Kč/měs. Místo výkonu práce oblast Vysokého Mýta.
Společnost: Žirafa.cz s.r.o.

Strojní zámečník - i pro absolventy

Hledáme strojního zámečníka do vícesměnného provozu. Požadujeme SOU technického směru, výhodou je praxe, znalost hydrauliky a svářecí průkaz. Nabízíme možnost růstu, příspěvek na telefon, stravování, různé bonusy, bezplatnou autobusovou dopravu a další. Platové ohodnocení je 18 – 28 000 Kč/měs. v oblasti Vysokého Mýta.
Společnost: Žirafa.cz s.r.o.

Obchodní zástupce – automotive

Hledáme obchodního zástupce do automotive. Požadujeme dobrou znalost AJ, prodejní, komunikační schopnosti a aktivního řidiče. Nabízíme možnost růstu, pružnou pracovní dobu, mobilní telefon, notebook, motivující systém odměňování, příspěvek na stravování. Platové ohodnocení je 35 – 45 000 Kč/měs. v oblasti Chotěboře.
Společnost: Žirafa.cz s.r.o.

Inženýr dodavatelské kvality

Hledáme inženýra kvality. Požadujeme zkušenosti v oblasti automotive, dobrou znalost AJ, ISO TS 16949 a ISO9001 a aktivního řidiče. Nabízíme možnost růstu, pružnou pracovní dobu, mobilní telefon, notebook, motivující systém odměňování, příspěvek na stravování. Platové ohodnocení je 35 – 45 000 Kč/měs. v oblasti Chotěboře.
Společnost: Žirafa.cz s.r.o.

Referent logistiky

Hledáme referenta logistiky. Požadujeme zkušenosti v oblasti logistiky v automotive a dobrou znalost NJ. Nabízíme možnost růstu, pružnou pracovní dobu, mobilní telefon, motivující systém odměňování, příspěvek na stravování. Platové ohodnocení je 30 – 40 000 Kč/měs. v oblasti Chotěboře.
Společnost: Žirafa.cz s.r.o.

Procesní inženýr

Hledáme procesního inženýra se znalostí vstřikování plastů. Požadujeme technické vzdělání a znalost AJ, řidičský průkaz a chuť se učit novým věcem. Nabízíme propracovaný systém bonusů a prémií, příspěvek na stravování, balíček při změně bydliště, prémie. Platové ohodnocení je 35 – 45 000 Kč/měs. v oblasti Chotěboře.
Společnost: Žirafa.cz s.r.o.
1 2 3 4 5 6 7 8 Další
1/7

Proč byste měli pracovat na dálku?

Seznamte se s Petrou.

Petra vede oddělení zodpovědné za nábor nových pracovníků, zvyšování produktivity práce, motivaci současných zaměstnanců a vyhledávání úsporných opatření. Před 2 lety iniciovala zavedení práce na dálku včetně práce z domova pro všechny pracovníky, kde to povaha práce umožňuje a to v rámci všech 4 firemních poboček.
1/7
2/7

Ušetříte na pronájmu a energiích

Po 6ti měsíčním testování na 20 vybraných lidech, následném zaškolení pracovníků a plném nasazení nyní více než 80% pracovníků vykonává svou práci nezávisle na místě. Kanceláře využívají podle potřeby nejčastěji pro schůzky s některými klienty nebo pravidelné měsíční porady. Běžně vykonávají svou práci přímo u zákazníků, z domova, z coworking centra nebo odkudkoliv.
2/7
3/7

Snížíte náklady na cestování

V rámci zrealizovaného školení Jak pracovat na dálku, se pracovníci naučili využívat softwarové videokonference, online kancelář a pochopili základní rozdíly mezi komunikací na dálku a komunikací v kanceláři. V návaznosti na to poklesly za minulý rok celkové roční výdaje na cestování o 28%. S rychle rostoucími cenami energií Petra očekává v následujících letech ještě větší úspory. Současně se také zvýšila produktivita práce o 7% a to díky eliminaci času, který běžně pracovníci strávili na cestě mezi pobočkami nebo k zákazníkům.
3/7
4/7

Zaměstnanci vás budou milovat

S několika desítkami zaměstnanců, převážně rodiči s malými dětmi, se personální oddělení domluvilo na zkráceném pracovním úvazku. Kupodivu tento výpadek ani nemuseli nahradit náborem nových lidí. Při práci v kanceláři v minulosti se část pracovníků pouze tvářila, že pracuje, ale přitom si řešili své osobní věci. Konečně také mohli zaměstnat i 11 tělesně postižených a splnit tak zákonné normy. Už to bezúspěšně řešili několik let. Konstrukce budovy jim totiž neumožňovala provést nezbytné stavební úpravy.
4/7
5/7

Omezíte fluktuaci a nemocnost

Fluktuace se snížila téměř o polovinu. Podobné pracovní podmínky jim totiž nabízí jen málokdo. Podobně se snížila i nemocnost. Lidé jednoduše pracují z domova i když se necítí úplně v pořádku. Bez možnosti práce z domova by doma stonali a práce by jim “stála” v kanceláři až do úplného uzdravení. Navíc je nyní řada pracovníků více flexibilních a nedělá jim takový problém být k dispozici online i pozdě večer nebo o víkendu - samozřejmě jen v případě urgentní potřeby. Konečně také začali spolupracovat s několika experty, které nebylo možné i přes velký zájem firmy v minulosti přijmout, protože se nechtěli za prací trvale přestěhovat.
5/7
6/7

Důvěřujte, a pokud nevěříte, tak prověřujte!

Za hlavní překážku práce na dálku Petra považuje nedůvěru managementu v zaměstnance. Pravda je ovšem taková, že motivovaný člověk bude rád pracovat bez dozoru odkudkoliv a nemotivovaný si vždy najde cestu, jak se z práce “vykroutit”. Pro prolomení této psychologické bariéry na straně vedoucích pracovníků bylo zrealizováno několik seminářů na téma Metody řízení při práci na dálku. Dále nasadili vhodný online software pro projektové řízení a výkaznictví práce.
6/7
7/7

Vytvořte si podmínky pro další růst!
Vytvořte si významnou konkurenční výhodu!

Petře se s pomocí jejího týmu povedlo během 2 let významně snížit náklady a přinést firmě strategickou konkurenční výhodu, která ji pomůže dlouhodobě udržet či dokonce posílit současnou pozici na trhu.
7/7

© 2016 PRÁCE NA DÁLKU.CZ

Spolupracujeme: