MENCL DIAG je specialista na analyzátory tělesného složení Tanita. Obchod děláme jinak a snažíme se o nový přístup ke každému zákazníkovi. Naším cílem je win-win-win spolupráce.

Obchodní zástupce

Chcete zažívat pocit štěstí při každém uzavřeném obchodu a následné péči o zákazníky? Máte dost síly a odvahy stát se součástí našeho týmu a jít stejným směrem? Právě vás hledáme na pozici netradičního obchodního - neobchodního zástupce. A co vás tedy čeká?

Je to jednoduché. Čeká vás to, co sami vložíte do svého povolání.

Pracovní náplň:

  • vyhledávání nových obchodních příležitostí
  • vymýšlení strategií oslovení nových zákazníky
  • péče o stávající zákazníky
  • péče o on-line prezentaci značky

Požadavky:

  • pozitivní a optimistický přístup k životu
  • smysl pro win-win-win spolupráci
  • odvaha a odhodlání
  • dodržování určitých pravidel
  • ochota ke změnám a zapojování vlastní iniciativy

Nabízíme:

  • plat, kde výši určujete vy
  • zaškolení
  • osobní i kariérní růst
  • volnou pracovní dobu
  • práce z domu

www.mencldiag.cz

Naši práci děláme jinak a přístup k obchodu máme taky jiný než většina firem. Možná máte zajímavý životopis, ale mnohem víc nás zajímá váš přístup k životu a vaše postoje k tomu, co se děje okolo. To, co jste se naučili je možná super, ale pro nás je mnohem důležitější váš potenciál a ochota táhnout za jeden provaz.

Společnost

MENCL PRO s.r.o.

Web organizace: www.menclpro.cz
Domácí bez zahraniční účasti
Rok založení organizace: 2009
Velikost organizace: <21 zaměstnanců

Lokalita pracoviště

Práce na dálku nebo z domova

Sektor a profese

Sektor zaměstnavatele: Obchod
Profese: Obchodní zástupce

Pracovní úvazek

Práce na živnostenský list, Jednosměnný provoz

Datum nástupu

Ihned

Řidičské oprávnění

  • B - osobní automobily

Kontaktovat zaměstnavatele